Naučte se pracovat s grafickým tabletem v ZPS X. Na představení tabletu Wacom Cintiq Pro 24

naucte-se-pracovat-s-grafickym-tabletem-v-zps-x-na-predstaveni-tabletu-wacom-cintiq-pro-24

Seznámit se s profesionálním grafickým tabletem Wacom a zlepšit se v práci se Zoner Photo Studiem X. To vše můžete v úterý 3. dubna 2018 v prodejně Megapixelu v Praze-Holešovicích. Na oficiálním představení tabletu Wacom Cintiq Pro 24 totiž bude i produktový manažer ZPS Jan Kupčík, který vás naučí, jak grafický tablet používat při úpravách fotek.

Právě workshop práce se Zoner Photo Studiem X akci odstartuje. Od 12:45 vám v něm předvedeme jak v ZPS X nastavit parametry pro práci s tabletem a jak s jeho pomocí co nejlépe retušovat portréty i krajinu.

Tablety Wacom jsou totiž se Zoner Photo Studiem plně kompatibilní. S jejich pomocí si tak můžete úpravy snímků výrazně ulehčit. A například retuše portrétů zvládnete mnohem rychleji.

Poté se seznámíte s novým tabletem Wacom Cintiq Pro 24. A využít můžete i následující dva workshopy, které vám poradí, jak na tabletech Wacom pracovat s fotografiemi a s digitálními ilustracemi.

Veškeré workshopy jsou zdarma. Jejich kapacita je ale omezená. Zaregistrujte se proto co nejdřív a přijďte se zdarma naučit, jak pomocí tabletu upravovat fotky v Zoner Photo Studiu.

Další podrobnosti o akci najdete na její webové stránce.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorRedakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *