Vyhrajte grafický tablet XP-PEN! Vyhlašujeme fotosoutěž o ceny

Sešlo se nám v Zoneru pár grafických tabletů od firmy XP-PEN, které bychom vám rádi rozdali. Rozhodli jsme se proto vyhlásit fotosoutěž. Zúčastněte se a vyhrajte jeden ze čtyř parádních tabletů!

Tyto tablety už z našeho magazínu možná znáte. Tipy na úpravy s grafickým tabletem jsme vám ukazovali v článku Upravujte fotky v ZPS X s grafickými tablety XP-PEN. Jeden z nich také na zoneráckém YouTube kanálu předváděla naše ambasadorka Zdeňka.

Teď můžete grafický tablet XP-PEN získat i vy! Naše soutěž má jednoduchá pravidla:

Pošlete nám na adresu magazin@zoner.cz jednu fotografii na téma „Tato fotka by si zasloužila úpravu s pomocí tabletu XP-PEN“. Do předmětu mailu napište „Soutěž o tablet“. Soutěž probíhá od 30.3. do 14.4. 2022.

Nenechte se při výběru soutěžní fotografie ničím omezovat. Pošlete nám třeba svoji nejlepší fotku, ale ani se nebojte být kreativní, vtipní a originální! Fotografie posílejte ve formátu JPEG zmenšené tak, aby jejich delší strana měla 2 000 pixelů.

Vaše fotografie zhodnotí odborná porota a vybere čtyři z vás, kteří si rozeberou tyto ceny:

 1. Grafický tablet XP-PEN Deco Pro SW
 2. Grafický tablet XP-PEN Deco Pro S
 3. Grafický tablet XP-PEN Deco 01V2
 4. Grafický tablet XP-PEN G960
Vyhrajte jeden z těchto tabletů!

Tak už na nic nečekejte, prohledejte archiv, pošlete nám fotku a čekejte na výhru! Pokud vás zajímají kompletní pravidla a podmínky soutěže, najdete je v tomto dokumentu.

Výherci soutěže

Sešlo se nám na 400 soutěžních fotografií a nebylo snadné vylovit ty nejlepší. Z hromady skvělých fotek jsme nakonec vybrali čtyři, jejichž autoři se mohou těšit na nové grafické tablety. Výhercům gratulujeme!

První místo obsadil Miroslav Stříbrný, který vyhrává tablet XP-PEN Deco Pro SW.

1. místo: Miroslav Stříbrný

Na druhém místě je Adam Urbánek, který od nás dostane tablet XP-PEN Deco Pro S.

2. místo: Adam Urbánek

Třetí místo patří Miroslavu Lízalovi, který získává tablet XP-PEN Deco 01V2.

3. místo: Miroslav Lízal

Čtvrté místo obsazuje Zbyněk Nantl, kterému odesíláme tablet XP-PEN G960.

4. místo: Zbyněk Nantl

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorRedakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Komentáře (6)

 1. Už se těším …
  Zoner Photo Studio je můj favorit

  1. Srdečně zdravím, potřeboval bych poradit jak docílit, aby delší strana fitografie měla 2000 pixelů. Bohužel nejsem tak zdatný počítačový expert. Jinak Zoner je best of. Děkuji za odpověď.

   1. Dobrý den,
    děkujeme za chválu! Fotku zmenšíte snadno, návod najdete třeba v tomto článku: https://www.milujemefotografii.cz/3-zpusoby-jak-upravit-velikost-fotek. Pokud se vám zrovna nechce číst, připojím rychlou radu: v modulu Správce si označte fotku a stiskněte klávesovou zkratku Ctrl+E. Otevře se dialogové okno, v jehož pravém horním rohu přímo zadáte rozměry. Když si zaškrtnete políčko „Zachovat proporce“, stačí jako rozměr delší strany fotografie zadat 2 000 pixelů. Druhou stranu program dopočítá tak, aby zůstal zachován poměr stran. Klikněte na „Použít“ a máte hotovo. Nezapomeňte ale, že tato úprava je destruktivní (přepíše stávající fotku). Proto si ji raději předtím zálohujte / zkopírujte.

    Pěkný den!
    Jarda / Redakce Milujeme fotografii

 2. Rád bych se zúčastnil Vaší fotosoutěže, ale marně hledám odkaz jak a kam fotografie poslat, případně kolik fotografií, on-line, nebo papír atd..
  Děkuji

  1. Dobrý den, v boxu na začátku článku všechny potřebné informace uvádíme. Budeme se těšit!

   Pěkný den,
   Jarda / Milujeme fotografii

 3. Jéé tak to jsem prošvihla, to mě moc mrzí. Tak třeba příště.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *