VIDEO: K čemu je Barevné tónování a jak na něj

00:04:59
VIDEO: Praktický návod k barevnému tónování

Pomocí Barevného tónování snadno úplně změníte barevnou náladu fotky. Pomůže vám, ať už chcete jedné fotce dodat konkrétní atmosféru, nebo si budujete vlastní rukopis používáním osobitých barev. Na naší vzorové fotografii vám ukážeme, že pracovat s Barevným tónováním je hračka!

Zatímco Barevné korekce mění barvy, které už ve fotce jsou, Barevné tónování do ní barvy teprve přidává. Tuto funkci najdete v modulu Vyvolat a barevné kruhy, které slouží k jejímu ovládání, si můžete snadno zobrazit samostatně. Díky tomu získáte ještě větší kontrolu nad odstínem a sytostí tmavých nebo světlých míst na vašem snímku.

Zaujalo vás Barevné tónování? Tak neváhejte a mrkněte na naše video, ve kterém uvidíte, jak na to! O této funkci jsme vytvořili i článek, ve kterém jsme postup práce popsali.

A nezapomeňte také odebírat náš YouTube kanál, ať máte přísun našich videonávodů jistý!

Stáhněte si Zoner Photo Studio X na 7 dní zdarma a vylaďte barevnou atmosféru svých fotografií!

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorDavid Tomeška

Mám vášeň pro fotku, ale zajímám se hlavně o tvorbu videa, které se věnuji již několik let. Fotka a video dokážou v divákovi vzbudit emoce a to je to, co mě na těchto činnostech baví nejvíc. Můžete mě potkat na svatbách, jak zachycuji okamžiky svatebního dne a také pro vás natáčím videa ze světa Zoner Photo Studia.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *