VIDEO: Barevné korekce – naučte se měnit barvy objektů na fotce

00:07:19
VIDEO: Barevné korekce – úprava barev a odstínů

V tomto videu se podíváme na práci s pokročilými Barevnými korekcemi v modulu Vyvolat. Ty vám umožní upravovat libovolný odstín jakékoliv barvy ve fotce. My vám tuto funkci předvedeme na fotce z minulého videočlánku a upravíme barvu květů, aby měla stejný odstín jako tetování na paži modelky.

Barevné korekce nabízejí dva režimy: základní a pokročilé. Naše video vám ukáže práci s těmi pokročilými. Můžete si vybrat konkrétní odstín té barvy, který se chystáte upravit, abyste neriskovali, že změníte odstín i někde, kde nechcete. Užitečná je také práce s maskou, která vám umožní si zobrazit vybrané odstíny.

Tetování, které má modelka na paži a podle něhož upravujeme květy, je uměle přidané. Jak tetování do fotky přidat se dozvíte ve videu Trénujeme s vrstvami – jak do fotky přidat tetování.

Chcete se naučit měnit barvy předmětů na fotkách? Podívejte se na naše video!

Nezapomeňte také odebírat náš YouTube kanál, ať vám žádné další video neuteče.

Stáhněte si Zoner Photo Studio X na 7 dní zdarma a ovládněte barvy ve fotce ještě dnes!

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorDavid Tomeška

Mám vášeň pro fotku, ale zajímám se hlavně o tvorbu videa, které se věnuji již několik let. Fotka a video dokážou v divákovi vzbudit emoce a to je to, co mě na těchto činnostech baví nejvíc. Můžete mě potkat na svatbách, jak zachycuji okamžiky svatebního dne a také pro vás natáčím videa ze světa Zoner Photo Studia.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *