3 způsoby, jak potěšit blízké vlastními fotkami

Jako fotografové máte výhodu v tom, že můžete svým blízkým darovat to, co je opravdu potěší. Protože kdo by neocenil vytištěné vzpomínky nebo něco krásného, co jste (téměř) sami vytvořili? Zvěčněte své fotografie a darujte právě je. Máte hned několik možností.

Už dávno neplatí, že fotky mohou být pouze na papíře, který následně umístíte do fotoalba nebo zarámujete jako obraz a pověsíte na zeď. Možností, kam všude umístit vaše fotografie, je dnes nepočítaně. Seznamte se s několika z nich, které vám nabízí přímo Zoner Photo Studio – český program, pomocí nehož fotografie protřídíte, upravíte a můžete v něm rovnou tvořit i vaše dárky.

bannermf_690x120

1. Fotobraz jako ozdoba pokoje

Váš tchán miluje rozeklané vrcholky hor ztrácející se v mracích, proto spolu každé léto vyjíždíte do Alp. Vám z náročných výletů a túr samozřejmě nechybí zásoby úchvatných fotek, tchán ale nefotí.

Ať už se jedná o jakékoliv téma, vyberte svému příbuznému nebo kamarádovi svou nejlepší fotografii ze společného výšlapu nebo zážitku a nechte ji vytisknout na fotoobraz.

Fotoobrazy můžete nechat vyrobit ve třech formátech, na výšku i na šířku. Pořídíte je od 639 Kč.jpg
Fotoobrazy můžete nechat vyrobit ve třech formátech, na výšku i na šířku. Pořídíte je od 639 Kč.

2. Fotokniha na prohlížení o zimních večerech

Návrat ke starým fotoalbům z dětství může vykouzlit pěknou dávku zábavy a vyvolat netušené vzpomínky. Moderním nástupcem fotoalba jsou fotoknihy, které jsou ideální zejména pro fotografie ze svateb, křtin, narozeninových oslav nebo zkrátka k zachycení určitého období života, jehož fotky už máte jenom v počítači. Jenže to je škoda. Prohlížení fotoalb už dávno není výsada jen prarodičů, listování papírem potěší každého, kdo se do monitoru počítače dívá každý den. Zvlášť o Vánocích, když se sejde celá rodina.

Fotoknihu si poskládáte do formátu A4 nebo 20×20 cm. Vybrat si můžete z několika předpřipravených šablon, které se dají dále upravovat. Ceny začínají na 549 Kč.jpg
Fotoknihu si poskládáte do formátu A4 nebo 20×20 cm. Vybrat si můžete z několika předpřipravených šablon, které se dají dále upravovat. Ceny začínají na 549 Kč.

3. Kalendář pro lepší přehled o čase

Nástěnné kalendáře s pěknými fotkami u vás v rodině prostě frčí? Pak vyberte šest až dvanáct svých nejlepších fotek a pochlubte se, co nejlepšího jste během roku vyfotili. Procházka vaším fotoarchivem vám navíc dá cennou zpětnou vazbu a možná zjistíte, že výběr dvanácti nejlepších fotek nebude tak jednoduchý, jak jste si původně mysleli.

I kalendář nabízí větší množství formátů a šablon a jejich cena začíná na 199 Kč.jpg
I kalendář nabízí větší množství formátů a šablon a jejich cena začíná na 199 Kč.

Nenechte se omezovat. Trh nabízí nepřeberné množství dalších drobností, které můžete nechat potisknout vašimi vlastními fotografiemi. Zajisté najdete služby potiskující nejrůznější textilie jako trička nebo polštáře. Fotografii kočky své sestry můžete nechat vytisknout na hrnek, kapesní zrcátko nebo magnety. Trpělivou maminku potěší velká puzzle s tisíci dílky, bráchu třeba potištěný jedlý papír.

Vyzkoušejte Zoner Photo Studio na 30 dní zdarma a vytvořte pro své blízké dárky, které potěší. Nebudete-li si vědět s výrobou fotopředmětů rady, sledujte náš magazín pro konkrétní návody.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorAja Voráčková

Aja je nadšený psavec, amatérský fotograf a vášnivý kulinář, což se projevuje i v jejích fotografiích. Fotí jak jídlo samotné, tak nejrůznější kulinářské a gastronomické akce, na nichž má nejraději spokojené a šťastné výrazy zúčastněných jedlíků.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *