Zonerama v novém – krásnější galerie a přehlednější ovládání

Zoneramu neustále vylepšujeme, naším cílem je nabídnout ten nejlepší dostupný způsob jak sdílet fotografie, ať už jde o vytvoření profesionálně vypadající fotogalerie nebo jen jednoduché zaslání fotografií z dovolené přátelům. Díky novým albům a profilům působí fotografie na Zoneramě ještě působivěji než předtím.

Takto vypadají nové uživatelské galerie
Takto vypadají nové uživatelské galerie

Nejvýznamnější změnou je vzhled samotných uživatelských alb. Nově má podobu dlaždic, jejichž počet se automaticky přizpůsobuje podle šíře obrazovky. Přidali jsme také možnost některé fotografie z alba vyzdvihnout, naopak byly na základě zpětné vazby uživatelů skryty mnohé rušivé prvky. Fotky mají díky těmto změnám více prostoru a celé album vypadá moderněji.

Působivěji vypadají také profily jednotlivých uživatelů. Těm dominuje široký horní pás, kam si můžete jako uživatel nahrát libovolnou fotografii nebo zvolit efektní slideshow svých fotografií na Zoneramě. Umožnujeme větší přizpůsobitelnost galerií a tím vám dáváme možnost mít zadarmo vlastní profesionálně vypadající fotogalerii.

Vzhled profilů a alb nejsou však jediné změny, které nová Zonerama přináší. Jako první si všimnete, že barevné ladění celé webové služby je nyní tmavší, ale mnohem důležitějším vývojem prošlo množství vnitřních funkcí. Jmenujme alespoň kompletně nový vzhled promítání či editovatelné popisky pod fotografiemi. Do balíku novinek cestu nalezla také nová stránka s nejčastějšími dotazy uživatelů či nová šablona pro stále populární sdílení fotografií emailem.

Ve vývoji služby Zonerama rozhodně nepolevujeme, na začátku roku jsme uvedli největší rozlišení fotek na trhu a zároveň neomezenou kapacitu, nyní jsme se zaměřili na vzhled a použitelnost webového rozhraní. Nový design nám otevírá dveře pro další funkce a a vylepšení, do budoucna se máte určitě na co se těšit.

Pokud ho ještě dávno nemáte, vytvořte si vlastní profil na stránce Zonerama.cz, služba je zadarmo a zcela bez reklam.

Každý týden nové články do vaší schránky

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorJiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.