Vyrobte si vlastní fotostan na fotografování produktů

Fotostan je nepostradatelný pomocník všech fotografů, kteří mají zájem fotografovat produkty na určité úrovni – ať už pro své vlastní účely, nebo pro ty komerční. Na trhu je možné si vybrat z různé škály fotostanů od různých velikostí až po různá příslušenství. Uvažujete-li nad jeho koupí, ale nejste si úplně jisti, zda jej využijete, může vám pomoci právě tento článek. Vyrobíme si totiž vlastní fotostan.

Článek je starý více než 5 let. Informace v něm mohou být zastaralé.

Pracujeme na jeho aktualizaci. Zatím si můžete přečíst nějaké novější.

Ne, chci pokračovat ve čtení článku

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorJosef Gabrhel

Dokonalým odpočinkem je pro něj strávit večer pod širákem, případně ve stanu a před spaním fotografovat hvězdy a ráno kouzelný východ slunce v krajině. Nejraději podniká své fotografické cesty na Velkou Javořinu v Bílých Karpatech. Josef je také vášnivým fotografem skoro neviditelného světa pod našimi chodidly. Pokud zrovna nefotí krajinu, běhá po lese, případně v jeho oblíbené mokřadní lokalitě a fotografuje hmyz. Josef je jednoduše řečeno fotografem přírody nejen svými snímky, ale také duší.

Komentáře (1)

  1. Moc Vám děkuji za prima nápad s výrobou domácího fotostanu. Je to perfektní věc .A když ji člověk začne používat, tak se mu práce s ním zalíbí. A fotí tak i úplně běžné věci a raduje se nad tím, jaké jsou fotky pěkné. Moc děkuji a přeji Vám zdraví i čas, abyste mohl fotit krásné snímky. S pozdravem Majka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *