VIDEO: Základy retuše – jak vytvořit efekt levitace?

00:06:02

Modul Vyvolat v Zoner Photo Studiu X nabízí mnoho funkcí a v tomto videu vám představíme jednu z nich – Retušovací štětec. Ten vám pomůže nejen při odstraňování nežádoucích prvků například z portrétů, ale dokonce můžete s jeho pomocí odhalit tajemství levitace. Jak na to? Stačí se podívat na náš videonávod.

Retušovací štětec (J) najdete po otevření modulu Vyvolat v pravém panelu mezi základními funkcemi. Při používání retušovacího štětce se můžete rozhodnout, zda zvolíte automatiku a necháte program vyretušovat vybranou oblast za vás, nebo vše uděláte ručně. Pusťte si naše video a uvidíte, co všechno se s Retušovacím štětcem dá dělat a jak ho používat.

Nezapomeňte také odebírat náš YouTube kanál, aby vám žádné další video neuniklo.

Stáhněte si Zoner Photo Studio X na 7 dní zdarma a naučte předměty levitovat ještě dnes!

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorDavid Tomeška

Mám vášeň pro fotku, ale zajímám se hlavně o tvorbu videa, které se věnuji již několik let. Fotka a video dokážou v divákovi vzbudit emoce a to je to, co mě na těchto činnostech baví nejvíc. Můžete mě potkat na svatbách, jak zachycuji okamžiky svatebního dne a také pro vás natáčím videa ze světa Zoner Photo Studia.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *