VIDEO: Editujeme s profesionály II.: Úpravy portrétu v modulu Editor

01:06:06

A je tu pokračování úprav s profesionály! Máme pro vás druhý díl videa o editaci portrétu se Zdeňkou Vrátnou. Tentokrát se přesuneme do modulu Editor a pustíme se do pokročilejších úprav. Zdeňka vás srozumitelně provede celou editací a vysvětlí, jak používat nástroje v Editoru. Připraveni? Tak jdeme na to!

Líbí se vám podobné úpravy? Stáhněte si Zoner Photo Studio X na 7 dní zdarma a sami si je vyzkoušejte. A pokud se vám podobný styl focení a úprav líbí, přečtěte si články, které už Zdeňka napsala a nasbírejte další inspiraci! Zkuste třeba tyto:

bannermf_690x120

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorDavid Tomeška

Mám vášeň pro fotku, ale zajímám se hlavně o tvorbu videa, které se věnuji již několik let. Fotka a video dokážou v divákovi vzbudit emoce a to je to, co mě na těchto činnostech baví nejvíc. Můžete mě potkat na svatbách, jak zachycuji okamžiky svatebního dne a také pro vás natáčím videa ze světa Zoner Photo Studia.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *