VIDEO: Seznamte se s modulem Vyvolat

00:11:09

Pracovat se Zonerem je hračka, ale v začátcích se člověk občas může ztratit v mnohých funkcích a modulech. Proto se v tomto videu zaměříme na samotný modul Vyvolat a vysvětlíme si, k jakým druhům úprav slouží a jak jej nejlépe používat. Dozvíte se, co to jsou nedestruktivní úpravy (a jak z nich udělat destruktivní), jaký je ideální postup při úpravě fotek v tomto modulu a naučíme vás také pracovat s presety.

Do modulu se dostanete jednoduše kliknutím na tlačítko Vyvolat v pravém horním rohu. Tím se před vámi v pravé části obrazovky objeví celá škála nástrojů a funkcí, které vám modul nabízí a s jejichž pomocí můžete snadno změnit vzhled fotografie.

Základy práce v modulu Vyvolat se naučíte ve videu, které jsme pro vás natočili. Pusťte si ho a nezapomeňte odebírat náš YouTube kanál, aby vám žádné další video neuniklo.

Stáhněte si Zoner Photo Studio X na 7 dní zdarma a začněte upravovat fotky ještě dnes.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorDavid Tomeška

Mám vášeň pro fotku, ale zajímám se hlavně o tvorbu videa, které se věnuji již několik let. Fotka a video dokážou v divákovi vzbudit emoce a to je to, co mě na těchto činnostech baví nejvíc. Můžete mě potkat na svatbách, jak zachycuji okamžiky svatebního dne a také pro vás natáčím videa ze světa Zoner Photo Studia.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *