VIDEO: Začínáme v modulu Vytvořit

VIDEO: Začínáme v modulu Vytvořit

Modul Vytvořit je plný rozmanitých funkcí, které Zoner Photo Studio X nabízí. Ať už si chcete vystavit fotoobraz s vlastní povedenou fotografií, sestříhat video či někomu věnovat fotoknihu z výletů nebo společných akcí, modul Vytvořit vám tohle všechno umožní. A protože jeho ovládání není vůbec složité, byla by škoda téhle možnosti nevyužít!

Modul Vytvořit otevřete v pravé horní části programu, přímo vedle dalších tří modulů. Nabízí celkem osm základních funkcí:

  1. Fotokniha
  2. Kalendář
  3. Fotoobraz
  4. Pohlednice
  5. Koláž
  6. Tisk fotek
  7. Indexové tisky
  8. Video

Vytvořené produkty jako například kalendář či fotoknihu si navíc můžete okamžitě prostřednictvím Zoner Photo Studia X objednat a nechat doručit.

Pusťte si naše video a seznamte se s funkcemi modulu Vytvořit! A nezapomeňte odebírat náš YouTube kanál, abyste všechny naše videonávody zhlédli vždy včas!

Stáhněte si Zoner Photo Studio X na 30 dní zdarma a vytvořte si třeba fotoknihu s vlastními fotografiemi!

Každý týden nové články do vaší schránky

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.
AutorDavid Tomeška

Mám vášeň pro fotku, ale zajímám se hlavně o tvorbu videa, které se věnuji již několik let. Fotka a video dokážou v divákovi vzbudit emoce a to je to, co mě na těchto činnostech baví nejvíc. Můžete mě potkat na svatbách, jak zachycuji okamžiky svatebního dne a také pro vás natáčím videa ze světa Zoner Photo Studia.

Komentáře