VIDEO: Začínáme v modulu Vytvořit

00:08:28
VIDEO: Začínáme v modulu Vytvořit

Modul Vytvořit je součásti ZPS X do velké jarní aktualizace 2022 (sestavení 371). Jplný rozmanitých funkcí, které Zoner Photo Studio X nabízí. Ať už si chcete vystavit fotoobraz s vlastní povedenou fotografií, sestříhat video či někomu věnovat fotoknihu z výletů nebo společných akcí, modul Vytvořit vám tohle všechno umožní. A protože jeho ovládání není vůbec složité, byla by škoda téhle možnosti nevyužít! 

Modul Vytvořit otevřete v pravé horní části programu, přímo vedle dalších tří modulů. Nabízí celkem osm základních funkcí:

  1. Fotokniha
  2. Kalendář
  3. Fotoobraz
  4. Pohlednice
  5. Koláž
  6. Tisk fotek
  7. Indexové tisky
  8. Video

Vytvořené produkty jako například kalendář či fotoknihu si navíc můžete okamžitě prostřednictvím Zoner Photo Studia X objednat a nechat doručit.

Pusťte si naše video a seznamte se s funkcemi modulu Vytvořit! A nezapomeňte odebírat náš YouTube kanál, abyste všechny naše videonávody zhlédli vždy včas!

Po jarní aktualizaci 2022 (sestavení  371) byl modul rozdělen na moduly TISK a VIDEO. V našich videích najdete vše o tom, co rozdělení modulu přináší:

Stáhněte si Zoner Photo Studio X na 7 dní zdarma a vytvořte si třeba fotoknihu s vlastními fotografiemi!

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorDavid Tomeška

Mám vášeň pro fotku, ale zajímám se hlavně o tvorbu videa, které se věnuji již několik let. Fotka a video dokážou v divákovi vzbudit emoce a to je to, co mě na těchto činnostech baví nejvíc. Můžete mě potkat na svatbách, jak zachycuji okamžiky svatebního dne a také pro vás natáčím videa ze světa Zoner Photo Studia.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *