VIDEO: Naučte se základy střihu videa v ZPS X 

00:07:26

V Zoner Photo Studiu X nejen upravíte fotky, ale také sestříháte videoklipy. Naučte se v našem krátkém videu základy. Ukážeme vám, jak si celý projekt nastavit a jak videa stříhat.

Mnoho z nás si například z letní dovolené přiveze nejen spousty fotek, ale také krátkých videí. Je skvělé spojit je do jednoho a všechny vzpomínky si tak uchovat v jednom filmovém klipu. I s tímto vám Zoner Photo Studio X pomůže.

Pokud jste ještě žádný klip nestříhali, mrkněte na naše krátké video, ve kterém najdete vše, co do začátku potřebujete. A pokud to nebude stačit, přečtěte si článek Vylepšená úprava videí v ZPS X: stříhejte jako profík snadno a rychle. V něm se naučíte i několik dalších vychytávek, na které se už ve videu nedostalo.

Po jarní aktualizaci 2023 přibylo v modulu Video spousta novinek, a jak pomocí těchto novinek stříhat vaše klipy se dozvíte v našem nejnovějším videu:

Nezapomeňte také odebírat náš YouTube kanál, ať máte stálý přísun našich videonávodů!

Stáhni si Zoner Photo Studio X na 7 dní zdarma a sestříhej svůj první film ještě dnes!

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorDavid Tomeška

Mám vášeň pro fotku, ale zajímám se hlavně o tvorbu videa, které se věnuji již několik let. Fotka a video dokážou v divákovi vzbudit emoce a to je to, co mě na těchto činnostech baví nejvíc. Můžete mě potkat na svatbách, jak zachycuji okamžiky svatebního dne a také pro vás natáčím videa ze světa Zoner Photo Studia.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *