VIDEO: Trénujeme s vrstvami – jak do fotky přidat tetování

00:08:18
VIDEO: Trénujeme s vrstvami – jak do fotky přidat tetování

Tentokrát se v našem videu podíváme na praktickou úpravu, při které se naučíte ovládat celou řadu funkcí modulu Editor – budeme do fotografie přidávat tetování. K tomu využijeme práci s vrstvami a změnu režimu jejich prolnutí. Vhod přijde také maska, která pomůže odstranit nadbytečnou část tetování. Na závěr použijeme Zkapalnění a Ztmavení, abychom doladili detaily a tetování vypadalo opravdu věrohodně.

Všechny funkce snadno ovládnete a využijete je také při jiných úpravách. Obzvlášť vrstvy a maskování jsou jedny z nejpoužívanějších funkcí modulu Editor. Ve videu vám také ukážeme prolnutí vrstev v režimu Násobit, který záměrně nezobrazuje bílou barvu. Pomocí funkce Zkapalnění zaoblíme vrstvu s tetováním, aby realisticky kopírovalo tvar ruky. A pomocí Ztmavení přidáme jednoduché stínování.

Nezapomeňte odebírat náš YouTube kanál, ať každé nové video zamíří přímo k vám!

Stáhněte si Zoner Photo Studio X na 7 dní zdarma a vyzkoušejte si ho na vlastní kůži!

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorDavid Tomeška

Mám vášeň pro fotku, ale zajímám se hlavně o tvorbu videa, které se věnuji již několik let. Fotka a video dokážou v divákovi vzbudit emoce a to je to, co mě na těchto činnostech baví nejvíc. Můžete mě potkat na svatbách, jak zachycuji okamžiky svatebního dne a také pro vás natáčím videa ze světa Zoner Photo Studia.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *