VIDEO: Trénujeme s vrstvami – jak do fotky přidat tetování

Tentokrát se v našem videu podíváme na praktickou úpravu, při které se naučíte ovládat celou řadu funkcí modulu Editor – budeme do fotografie přidávat tetování. K tomu využijeme práci s vrstvami a změnu režimu jejich prolnutí. Vhod přijde také maska, která pomůže odstranit nadbytečnou část tetování. Na závěr použijeme Zkapalnění a Ztmavení, abychom doladili detaily a tetování vypadalo opravdu věrohodně.

VIDEO: Trénujeme s vrstvami – jak do fotky přidat tetování

 

Všechny funkce snadno ovládnete a využijete je také při jiných úpravách. Obzvlášť vrstvy a maskování jsou jedny z nejpoužívanějších funkcí modulu Editor. Ve videu vám také ukážeme prolnutí vrstev v režimu Násobit, který záměrně nezobrazuje bílou barvu. Pomocí funkce Zkapalnění zaoblíme vrstvu s tetováním, aby realisticky kopírovalo tvar ruky. A pomocí Ztmavení přidáme jednoduché stínování.

Nezapomeňte odebírat náš YouTube kanál, ať každé nové video zamíří přímo k vám!

Stáhněte si Zoner Photo Studio X na 30 dní zdarma a vyzkoušejte si ho na vlastní kůži!

Poslední aktualizace 21. července 2020

Již jsi hlasoval(a)!
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: David Tomeška

Mám vášeň pro fotku, ale zajímám se hlavně o tvorbu videa, které se věnuji již několik let. Fotka a video dokážou v divákovi vzbudit emoce a to je to, co mě na těchto činnostech baví nejvíc. Můžete mě potkat na svatbách, jak zachycuji okamžiky svatebního dne a také pro vás natáčím videa ze světa Zoner Photo Studia.

Číst všechny články.

Komentáře