VIDEO: Skládáme panorama v Zoner Photo Studiu X

00:07:38
VIDEO: Skládáme panorama v Zoner Photo Studiu X - jak se dělá panoráma titulka

Zaujal vás nějaký dechberoucí výhled na krajinu či město, a tak jste si jej důkladně nafotili, abyste si z něj složili panorama? V Zoner Photo Studiu X všechny fotky snadno poskládáte, poslouží vám k tomu funkce Panorama v modulu Správce. Podívejte se na video a naučte se panorama vytvořit.

Co všechno vás při tvorbě panoramatu čeká? Nejdříve samozřejmě správné nafocení krajiny. Poté trocha práce v modulu Správce – fotky budete vybírat a seřazovat, taktéž ořezávat. Pokud je to nutné, opravíte spojovací body jednotlivých fotografií, aby na sebe plynule navazovaly. A pak už výsledné panorama jen uložíte nebo nadále upravíte.

Většinu nutných kroků však za vás Zoner Photo Studio udělá samo a vy je jen potvrdíte, nebo změníte, aby lépe odpovídaly vašim představám. Tak neváhejte a podívejte se, jak snadný celý postup je!

A jestli vás naše videonávody zaujaly, tak odebírejte náš YouTube kanál, ať máte jejich pravidelný přísun jistý.

Stáhněte si Zoner Photo Studio X na 7 dní zdarma a pochlubte se svým vlastním panoramatem!

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorDavid Tomeška

Mám vášeň pro fotku, ale zajímám se hlavně o tvorbu videa, které se věnuji již několik let. Fotka a video dokážou v divákovi vzbudit emoce a to je to, co mě na těchto činnostech baví nejvíc. Můžete mě potkat na svatbách, jak zachycuji okamžiky svatebního dne a také pro vás natáčím videa ze světa Zoner Photo Studia.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *