Setkání fotografů je za námi

Je to přesně dva týdny, co proběhlo listopadové Setkání fotografů 2013. Kombinace hojné účasti, bohatého programu a zajímavých osobností české fotografie udělala z akce i tentokrát nezapomenutelný zážitek i pro nás, vystavující.

Přes 500 návštěvníků si v sobotu 23. listopadu nenechalo v Praze ujít 19. celorepublikové Setkání fotografů. Není se jim co divit, kde jinde můžete za jeden den stihnout několik cestopisných a fotografických přednášek, naučit se něco od Roberta Vano a Jana Šibíka, prohlédnout si nejnovější technické vymoženosti, naučit se něco nového v Zoner Photo Studiu či si koupit krásné fotografické knihy za bezkonkurenční cenu?

Správně, poslední dvě činnosti jsme zajišťovali my ze ZONERu. Jako na všech podobných akcích i zde jsme vám ukazovali možnosti Zoner Photo Studia naživo, radili vám, dokonce upravovali vaše fotky. Činil se i Zoner Press, který vám nabídl kompletní kolekci fotografických knížek s veletržní cenou.

Jak můžete vidět z fotek Honzy Dobrovodského, jednoho z pořadatelů, moc času na návštěvu workshopů aktu nebo jiné kratochvíle jste nám nedali. Přestože by se kdekdo zlobil, my vám naopak děkujeme, vaše nadšení nás nabíjí, váš zájem motivuje.

Díky a budeme se těšit na příští akci, třeba jarní Setkání fotografů (v sobotu 8. března 2014)!

Jeden z autorů blogu, Jirka Vicherek, vysvětlující.jpg
Jeden z autorů blogu, Jirka Vicherek, vysvětlující.
O knihy z vydavatelství Zoner Press byl velký zájem.jpg
O knihy z vydavatelství Zoner Press byl velký zájem.
I zkušení uživatelé byli překvapeni tím, co všechno Zoner Photo Studio dokáže.jpg
I zkušení uživatelé byli překvapeni tím, co všechno Zoner Photo Studio dokáže.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorRedakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *