Půjčovna fototechniky – usnadní vám rozhodování nebo zachrání focení

Půjčovna fototechniky - usnadní vám rozhodování nebo zachrání focení

Půjčit si fotovýbavu je dnes už tak běžné, jako si půjčit peníze nebo šaty. Je to praktičtější, než se může zdát a nabízejí se samá pozitiva. Váš blesk k foťáku vypověděl službu, a vy jedete druhý den fotit? Toužíte vyzkoušet techniku, ještě před tím, než si ji koupíte? Půjčovna je skvělou cestou, jak vyřešit tyto i jiné situace.

Pro vývoj editoru Zoner Photo Studio X často potřebujeme testovat některé funkce napříč celou škálou fototechniky. Pro tyto účely jsme navázali spolupráci s půjčovnou Fotori. Díky tomu vám můžeme nabídnout tu nejlepší podporu foťáků v editoru ZPS X. 

Půjčovna fototechniky

Využijeme naší zkušenosti se zajištěním techniky a popíšeme vám proces půjčení a jeho výhody. Většina půjčoven technického vybavení bude fungovat na podobných principech a třeba vás motivujeme, a příště i vy sáhnete po této formě zajištění fotovýbavy.

Vyberte a rezervujte techniku

Nabídka půjčovny je velmi bohatá, a tak si můžete na webových stránkách vybrat ze známějších i méně známých typů a značek téměř cokoliv, co vás napadne. Od fotoaparátů, objektivů, kamer, osvětlení, stativů, zařízení pro zvuk, zavazadel až po všelijaká příslušenství.

Půjčovna fototechniky

Dostupnost vybraného vybavení ověřujete snadno prostřednictvím kalendáře, kde se u každého dne zobrazuje i základní cena za půjčení.

Půjčovna Fotori vám nabídne i vhodné doplňky, které můžete k již vybrané technice přidat. V případě nedostupnosti v požadovaném termínu, můžete níže na stránce vybrat zajímavé alternativy. Po výběru termínu a případných doplňků už vidíte nad i pod kalendářem celkovou cenu pronájmu včetně slev podle délky pronájmu. Průchod celým rezervačním procesem je velmi snadný a intuitivní, nemůžete nic zkazit.

Pronájem techniky

Nedílnou součástí procesu vypůjčení je potvrzení přijetí rezervace techniky a běžně je potvrzena do 24 hodin. Jestliže nastanou nějaké komplikace, např., že nedorazí potvrzení nebo si potřebujete něco vypůjčit na poslední chvíli, je vhodné si vše ověřit telefonicky.

„Doba pronájmu” jsou obvykle dny, kdy s technikou skutečně pracujete, a pouze za tyto dny platíte půjčovné. Vyzvednout si ji můžete den předem a vrátit den po dni použití a za tyto dny platit nemusíte, pokud techniku vracíte ve stanovené době. 

Skvělou službou je možnost zaslání techniky přepravní službou nebo na vybrané výdejní místo v rámci celé ČR. Po dohodě je možné techniku zaslat i na Slovensko.

Techniku lze vrátit osobně, využitím smluvního partnera, kurýrem Fotori nebo ve vlastní režii. Podmínky pro každou z variant vyzvednutí i vrácení najdete na stránkách půjčovny

Půjčovna fototechniky

Platbu za pronájem techniky lze provést hotově při převzetí, platební kartou nebo bankovním převodem. Součástí celkové sumy bývá i kauce za půjčení, jako jistina. Při využití platby kartou je kauce složena formou předautorizace, tedy blokací částky na účtu a po vrácení techniky je pak z karty strženo půjčovné. Při bankovním převodu bývá po vytvoření rezervace a následné kontrole objednávka potvrzena a zasílá se e-mail s informacemi k platbě. Po vrácení je půjčovné obvykle strženo z vratné kauce. 

Půjčení znovu a znovu?

Někdy se pro dlouhodobé či opakované zápůjčky jednoho nebo více typů techniky mohou vyplatit takzvané rámcové smlouvy. Ty vám zajistí, že budete mít vždy po ruce to, co potřebujete rychleji a bez dalšího papírování.

Garance doručení následující den a doručení i v sobotu

Půjčovna Fotori běžně zasílá techniku s předstihem, takže se nemusíte bát, že byste na den, který potřebujete vykrýt, zůstali bez prostředků. Nejdůležitější je vše podchytit s předstihem. Ale i přes to se může stát, že zapomenete, nebo něco nevyjde podle plánu, a pak je tu nadstandardní servis za příplatek, a to osobní doručení v režii půjčovny.  

Zapůjčení fototechniky se vám už nemusí zdát jako sci-fi. Všechno jde, když se chce. Kompletní podmínky k vypůjčení najdete na stránkách půjčovny Fotori.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorRedakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Komentáře (1)

  1. Fotori mohu jen doporučit, několikrát jsem vyzkoušel a pokaždé skvělý přístup.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *