Picasa končí, co teď?

Před několika dny Google oznámil, že Picasa končí. Vývoj Picasy byl zastaven již před několika lety, nyní se ale chystá její definitivní konec. A jestliže jste si Picasu oblíbili, co teď?

Zrušení se týká jak desktopového správce a editoru Picasa, tak webových alb Picasa Web Albums. Pokud právě vy patříte mezi ty, kteří nesou konec online galerie s těžkým srdcem a Google Photos vám nevyhovuje, máme pro vás řešení. Tím je neomezená online galerie Zonerama. Co umí a v čem je podobná Picase?

Kromě vlastních fotografií najdete na Zoneramě i spoustu inspirace.jpg
Kromě vlastních fotografií najdete na Zoneramě i spoustu inspirace.

Zonerama je neomezená webová galerie

Co to ale znamená neomezená? Nahrajte si na ni tolik fotografií, kolik chcete ukázat světu. Nezáleží na jejich množství nebo velikosti.

Zonerama nemění kvalitu fotek

Ať nahrajete fotografii o velikosti 100 kB nebo 10 MB, Zonerama nezmenší rozměry ani nesníží kvalitu fotek.

Jednoduchý odkaz na celou galerii

Chcete jednoduše odkázat na všechny svoje fotografie pěkně pohromadě? Stačí do prohlížeče zadat adresu ve tvaru zonerama.com/uzivatelske-jmeno. Návštěvník hned uvidí přehledně všechna vaše veřejná alba.

Sdílejte jednotlivá alba i fotografie

Sdílení alba nebo jednotlivých fotografií není o moc těžší. Stačí najít album nebo fotku, které chcete někomu ukázat, kliknete na tlačítko Sdílet a vyberete sdílení odkazem nebo e-mailem.

Soukromí pod kontrolou

Jsou fotografie, které chcete ukázat jen někomu? Udělejte album skryté nebo ho opatřete heslem. Fotky uvidí jen ti, kterým pošlete odkaz nebo sdělíte heslo.

Nahrávejte fotky přes web, z desktopového programu i z mobilní aplikace

Podobně jako Picasa nebo Google Photos, i Zonerama je propojená s dalšími aplikacemi a platformami. Snímky z počítače na ni můžete nahrát buď přes webové rozhraní nebo z programu Zoner Photo Studio, ve kterém fotky nejdřív také protřídíte a upravíte. Mobilní fotky můžete nahrávat nebo automaticky synchronizovat prostřednictvím Zoner Photo Studia pro Android.

Zonerama je zdarma

Za neomezený prostor na Zoneramě nic neplatíte. Co vám tedy ještě brání si ji vyzkoušet?

[button link=“http://www.zonerama.com?utm_source=milujemefotografii.cz&utm_medium=referral&utm_campaign=Picasa-konci-button“ size=“huge“ text_size=“beta“ newtab=“on“]Vyzkoušet Zoneramu[/button]

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorRedakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *