Majálesová fotosoutěž zná vítěze

Majáles Univerzity Palackého 2013 byla hlavně hudební akce. Přesto měli fotografové v rámci ní možnost srovnat své v klání o nejlepší fotografii s tématikou města Olomouce. ZONER software byl partnerem této fotosoutěže mladých talentů.

Podmínky fotosoutěže Majálesu Univerzity Palackého 2013 byly jasné: Maximální věk 26 let. Na technice nezáleželo, hlavní bylo téma – ULICE V ČASE. Doporučené bylo zpracování tématu formou reportáže či street art photography.

ZONER software byl partnerem této fotosoutěže, domníváme se, že podobné aktivity přispívají k popularitě digitální fotografie, navíc se díky dostupnosti techniky stále posouvá úroveň amatérské fotografie mladých umělců, jak se můžete sami přesvědčit z tří vítězných snímků:

První místo: Keď sa staré s novým snúbi – autor Jakub Fronc
První místo: Keď sa staré s novým snúbi – autor Jakub Fronc
Druhé místo: Foerstrova III – autor Seligao
Druhé místo: Foerstrova III – autor Seligao
Třetí místo: Ulice ztracená v čase – autor Jakub Hutyra
Třetí místo: Ulice ztracená v čase – autor Jakub Hutyra

Více o soutěži, včetně nevítězných fotek, naleznete na webu Majálesu.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorJiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *