Dva dny do konce roku

Loňské novoroční předsevzetí, které jsme si zde na blogu dali, se nám povětšinou dařilo plnit. Někdo se od svých cílů vzdálil více, někdo méně, někdo splnil do puntíku. Výjimečně se někteří z nás vydali úplně jiným směrem. Všechno je to ale nakonec dobře.

Dvě stovky. Zhruba tolik jsme vám přinesli v tomto roce článků vztahujících se nějakým způsobem k fotografii. Ať už to byly návody jak lépe fotografovat, triky jak upravovat vaše fotografie a ledasco v počítači zachránit, naše osobní zkušenosti a postřehy, které se nám staly, anebo různé fotografické inspirace.

Na obsahu blogu se podílely dvě desítky autorů, polovina z nich přitom přibyla letos. V rychlosti mě napadne třeba reportážní fotograf Tomáš Bartoš anebo dvorní fotograf pražské ZOO Tomáš Adamec.

Velmi vás baví články Majo Eliáše a pokročilé tipy Víta Kovalčíka, ale i články, které vznikaly ve spolupráci s autory z vašich vlastních čtenářských řad – například příspěvky Petra Pazdery nebo Jakuba Chrudiny. Přinesli jsme rozhovory nejen se známými fotografy jako Bryan PetersonMartin Kozák, ale i s uživateli fotografické galerie Zonerama – Jakubem Müllerem, Alešem SládkemPavlem Kulhánkem.

Jestliže jsme si v loňském roce dali každý své vlastní fotografické předsevzetí, tak já to letos zkusím shrnout za nás za všechny: Do nového roku bychom rádi vykročili správným směrem, nehodláme polevit v dosavadním tempu a budeme vám i nadále přinášet inspirativní texty a fotografie. Pevně věřím, že se zde na blogu objeví další nové autorské tváře a že stávající autoři ze sebe vydají neméně zajímavé články než tomu bylo letos. A také chceme brát fotografii nejen vážně, ale i s humorem. Budeme velmi rádi, když nám v tom budete držet palce a zachováte nám svou přízeň.

Za blog Milujemefotografii.cz vám, našim čtenářům, děkuji!

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorTomáš Slavíček

Téměř sedm let pracoval pro fotografický časopis DIGIfoto. Nyní se na volné noze živí psaním, focením, učením a propojováním textu s obrazem. Stále u něj platí, že potřebuje za svou prací vidět nějaký vizuální výsledek, byť by to měl být virtuální obraz prohlížený pouze na monitoru počítače.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *