Den fotografie podruhé, již tuto sobotu!

O druhém FOTOdni, který se koná v sobotu 9. února, jsme již jeden článek napsali. Akce, která nabízí rozmanitý ale hlavně smysluplný program pro fotografy všech kategorií, se postupně zaplňuje a mnohé workshopy jsou již vyprodány.

Jiří Koliš, Pavel Mára, Kamil Rodinger, Robert Vano - vaši vyučující v rámci druhého FOTOdne

Jiří Koliš, Pavel Mára, Kamil Rodinger, Robert Vano - vaši vyučující v rámci druhého FOTOdne

Podívejte se sami, na tomto odkaze uvidíte, které termíny kurzů již nejsou k dispozici. V době psaní tohoto článku je vyprodán jeden ze dvou termínů Aktu a světla od Pavla Máry, po jednom vyprodaném termínu mají také oba slavní portrétisté – Robert Vano a Kamil Rodinger.
Poslední místa hlásí také legendární sportovní fotograf Jiří Koliš na svůj kurz Zachycení pohybu.

Proto doporučujeme neotálet s registrací na akci (registrovaní předem ušetří 100 korun na vstupném) ale hlavně na workshopy.

Těm z vás, kteří ještě váhají, doporučujeme si projít stránky FOTOden.cz. Tato akce totiž nabízí fotografovi na jakékoliv úrovni spoustu možností se něco naučit, všem uživatelům Zoner Photo Studia příležitost konzultovat s našimi odborníky a všem těm, kteří sledují českou fotografii setkat se s jejími matadory.

Registrujte se dokud jsou volná místa!

Registrujte se dokud jsou volná místa!

Poslední aktualizace 3. února 2013

Již jsi hlasoval(a)!
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Jiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Číst všechny články.

Komentáře