Druhý FOTOden, tentokrát v Brně

Nehrát si na Photokinu, ale přinést zajímavé přednášky a workshopy, ze kterých si opravdu něco odnesete. Téma propojující celý den, přitom dostatečně široké pro všechny, kteří to myslí s fotkou vážně. To je koncept ZONER FOTOdne, akce která poprvé proběhla minulé září v Praze.

Vyprodané workshopy, naplněné přednáškové sály i odpovědi v dotaznících nám daly za pravdu, že čeští amatérští fotografové všech stupňů dovednosti stojí hlavně o možnost se něco nového naučit, prakticky a od odborníka.

Druhé setkání fotografů proběhne 9. února 2013 v prostorách Střední školy informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, Čichnova, Brno. Na co se můžete těšit?

Jiří Koliš

Legenda sportovní fotografie Jirka Koliš bude mít na únorovém FOTOdni vlastní workshop, pojmenovaný Zachycení pohybu. Už jen možnost se s touto ikonou české fotografie potkat a zeptat se ho na jeho slavné olympijské fotografie je dostatečným důvodem udělat si druhou únorovou sobotu čas.


Těm z vás, kdo ho neznají, doporučujeme přečíst si náš rozhovor Sportovní fotograf Jiří Koliš.

Kamil Rodinger

Profesionální fotograf, který se podílel na řadě reklamních kampaní, mimo jiné pro firmy Telefonica O2, České dráhy, Conoco, Braun, Philips, Sellier & Bellot, Procter & Gamble, Ferrero Rocher, British Airways, Garuda Indonesia, Pivovary Staropramen či Pilsner Urquell. Specializuje se na portrétní, reklamní a módní fotografie. Na toto téma povede na FOTOdni také vlastní workshop – Portrét s umělým světlem.

Z široké tvorby Kamila Rodingera jsme vybrali tento akt, tématem jeho workshopu je ale portrét s umělým světlem.jpg
Z široké tvorby Kamila Rodingera jsme vybrali tento akt, tématem jeho workshopu je ale portrét s umělým světlem.jpg

Zase ten Vano!

Každý, kdo měl tu možnost potkat Roberta Vana osobně, mi dá za pravdu – Vana není nikdy dost. Ne proto, že patří mezi českou fotografickou špičku nebo pro jeho věhlas i v zahraničí. Důvodem, proč Vano boduje je jeho osobitý humor se kterým předává své zkušenosti nasbírané za celý fotografický život.
Na druhé FOTOdni bude vést workshop na téma Portrét a přirozené světlo.
Tento workshop jsem absolvoval v Praze a mám jen slova chvály. Registrujte se rychle, místa nebudou.

Robert Vano a přirozené světlo jdou prostě dohromady.jpg
Robert Vano a přirozené světlo jdou prostě dohromady.jpg

Zoner Photo Studio

Protože je organizátorem celé akce společnost ZONER software, musí být každému jasné, že svůj prostor dostane i nejoblíbenější program na práci s digitálními fotografiemi. Celý den si budete moci nechat poradit u našeho stánku, kromě toho bude mít Milan Kylar přednášku na téma Zoner Photo Studio pro každý den.

… a mnoho dalšího!

Pavel Mára a workshop aktu, prezentace fotoaparátů, objektivů a příslušenství Nikon s možností jejich vyzkoušení, PHOTON EUROPE a jejich studiové osvětlení, ukázky správného líčení modelek, široká nabídka přednášek a workshopů. Podívejte se na oficiální webové stránky pro více informací.

Zaregistrujte se na druhý FOTOden!

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorJiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *