Byli jsme na Setkání fotografů – byli jste i vy?

Nedávno jsme navštívili FOTOEXPO a minulou sobotu jsme se podívali do Prahy znovu. Setkání fotografů pořádané pražským FotoInstitutem jsme si nemohli nechat ujít.

Mezi partnery Setkání fotografů patřil např.  výrobce fototechniky Canon a obchod Megapixel.cz.jpg
Mezi partnery Setkání fotografů patřil např. výrobce fototechniky Canon a obchod Megapixel.cz.

Snad každý, kdo to neměl na pražský Chodov daleko, zajel na podzimní Setkání fotografů rozšířit své fotografické znalosti a setkat se s dalšími lidi posedlými stejným koníčkem. Opět se jednalo o den zaplněný inspirací, přednáškami, workshopy a hlavně setkávání s ostatními fotografy.

Zoner Press nabízel svou širokou paletu knih o fotografování.jpg
Zoner Press nabízel svou širokou paletu knih o fotografování.

KC Zahrada je pro akci jako je Setkání fotografů jako dělaná – několik sálů a učeben pojme současně víc různých přednášek a workshopů, takže se účastníci určitě nenudí a mohou si vybrat z bohatého programu. V atriu a na ochozu je pak prostor pro kavárnu, setkávání a zajímavé produkty týkající se fotografování.

Setkani-fotografu

Na ochozu jste mohli potkat i nás a zkusit si Zoner Photo Studio 17. Místa tu sice bylo trochu méně, ale vešli jsme se. Přivezli jsme si s sebou opět spoustu poznámek a námětů od vás. Neváhejte nám své dotazy nebo náměty kdykoliv napsat na podpora@zoner.cz. Jen tak se dozvíme, co přímo vy, uživatelé oceníte a co vám v ZPS chybí. Samozřejmě nemůžeme vždy vyjít vstříc všem, protože některé názory na práci s fotografií jsou vyloženě protichůdné, ale přesto si vašich připomínek vážíme, schraňujeme je a přihlížíme k nim při dalším vývoji.

Setkani-fotografu

Na jaké další akci se s námi chcete potkat?

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorAja Voráčková

Aja je nadšený psavec, amatérský fotograf a vášnivý kulinář, což se projevuje i v jejích fotografiích. Fotí jak jídlo samotné, tak nejrůznější kulinářské a gastronomické akce, na nichž má nejraději spokojené a šťastné výrazy zúčastněných jedlíků.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *