Byli jsme na FOTOEXPO 2014

Byli jsme na veletrhu FOTOEXPO! Již 2. veletrh a festival současné fotografie se konal v sobotu 18. 10. 2014 v Praze a my jsme nemohli chybět.

Sbalili jsme počítač, monitor a krabicová balení Zoner Photo Studia, Zoner Press zase sbalil své báječné knížky (nejen) o fotografování a vyrazili jsme společně v sobotu v sedm ráno na cestu do Prahy.

20141018_Fotoexpo-2014

20141018_Fotoexpo-2014

Úžasná fotografická podívaná se nám ukázala už pár kilometrů za Brnem, kdy celá posádka auta naznala, že by to chtělo fotoaparát a více času. Jednou za čas má smysl vstát brzy a zkusit ulovit nějaké mlžné údolí. I když nejste duší krajinář.

Do Prahy jsme ale včas a v pořádku dorazili, stánek připravili a těšili jsme se, až za námi dojdete se svými dotazy. Chodili jste hojně a my jsme za to rádi! Celkem se veletrhu zúčastnilo asi 1500 návštěvníků a my se na stánku nezastavili. Snažili jsme se vám ukázat novou verzi v celé její kráse, zodpovědět všetečné otázky a nezapomněli jsme si ani zapisovat vaše podněty a přání.

20141018_Fotoexpo-2014

20141018_Fotoexpo-2014

Byla pro nás čest účastnit se veletrhu FOTOEXPO společně s takovými firmami jako Nikon, Olympus nebo Eizo a především setkat se s vámi, s fotografy a našimi uživateli.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorAja Voráčková

Aja je nadšený psavec, amatérský fotograf a vášnivý kulinář, což se projevuje i v jejích fotografiích. Fotí jak jídlo samotné, tak nejrůznější kulinářské a gastronomické akce, na nichž má nejraději spokojené a šťastné výrazy zúčastněných jedlíků.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *