10 způsobů, jak Zoner Photo Studio usnadní cestovatelům zpracování fotek

Cestujete a fotografujete? Cestovatelé Pavel Zrzavý a Martina Libřická se s námi podělili, jakým způsobem jim Zoner Photo Studio pomáhá při zpracování fotografií z jejich cesty kolem světa.

Článek je starý více než 5 let. Informace v něm mohou být zastaralé.

Pracujeme na jeho aktualizaci. Zatím si můžete přečíst nějaké novější.

Ne, chci pokračovat ve čtení článku

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorRedakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Komentáře (2)

 1. V Zoneru já osobně oceňuji jak Správce tak Editor. Ovšem zoufale očekávám další zlepšení modulu Vyvolat. Např. inteligentní výběry (na 1 klik) zejména oblohy, objektu ap. Jako to umí třeba Adobe Lightroom. Na cestách bohužel je nutné fotit za aktuálních světelných podmínek, protože letadlo nečeká a tudíž není čas čekat na ideální světlo pro focení. Dodatečné úpravy pak zbytečně zaberou strašného času…!

  1. Zdravím vás, Vašku,
   díky za váš komentář, těší mě vaše ocenění modulů ZPS X. Inteligentní výběry jsou jedna z věcí, které vám snad také nabídneme. Kolegové na tom pracují jako o život, ale zatím je to běh dlouhou trať.
   Snad vám jiné funkce ušetří čas v úpravách a navodí radost z výsledných fotek
   Eva | Redakce milujemefotografii.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *