ZONER software na CEP EXPO 2012 v Moskvě

Ve dnech 12. – 15. 4. 2012 se bude v Moskvě konat mezinárodní veletrh CONSUMER ELECTRONICS & PHOTO EXPO-2012. Tento veletrh je význačný jak statusem, tak ohromnou návštěvností – přes 150 tisíc účastníků. ZONER software jede na ruský veletrh vůbec poprvé. Bude představovat poslední verzi programu na práci s fotografiemi- Zoner Photo Studio 14. Rusko a jemu blízké oblasti jsou velmi zajímavými trhy, svědčí o tom také počet uživatelů Zoner Photo Studia v ruské verzi, který je v řádech stotisíců.

„Jedná se o klíčovou událost v rámci strategického budování značky směrem na Východ – jedná se o největší veletrh tohoto druhu v Rusku, SNS a východní Evropě.jpg“ komentuje událost marketingová manažerka Eva Bártová, která se veletrhu osobně zúčastní.

Kromě prezentace produktu koncovým zákazníkům a podpoře značky je zahraniční cesta zaměřena také na hledání nových obchodních možností a koordinaci dalšího postupu s naším klíčovým partnerem v oblasti retailu – společností CPS.

Nejedná se o první prezentaci ZONER software v Rusku, minulý rok jsme se účastnili druhé nejdůležitější fotoakce regionu – Saint Petersburg Photofair.

CONSUMER ELECTRONICS & PHOTO EXPO-2012 není prvním veletrhem, kterého se v Rusku účastníme. Na fotce vidíte prezentaci z prestižního veletrhu Saint Petersburg Photofair.jpg

Poslední aktualizace 11. dubna 2012

Již jsi hlasoval(a)!
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Jiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Číst všechny články.

Komentáře