ZONER software na CEP EXPO 2012 v Moskvě

Ve dnech 12. – 15. 4. 2012 se bude v Moskvě konat mezinárodní veletrh CONSUMER ELECTRONICS & PHOTO EXPO-2012. Tento veletrh je význačný jak statusem, tak ohromnou návštěvností – přes 150 tisíc účastníků. ZONER software jede na ruský veletrh vůbec poprvé. Bude představovat poslední verzi programu na práci s fotografiemi- Zoner Photo Studio 14. Rusko a jemu blízké oblasti jsou velmi zajímavými trhy, svědčí o tom také počet uživatelů Zoner Photo Studia v ruské verzi, který je v řádech stotisíců.

„Jedná se o klíčovou událost v rámci strategického budování značky směrem na Východ – jedná se o největší veletrh tohoto druhu v Rusku, SNS a východní Evropě.jpg“ komentuje událost marketingová manažerka Eva Bártová, která se veletrhu osobně zúčastní.

Kromě prezentace produktu koncovým zákazníkům a podpoře značky je zahraniční cesta zaměřena také na hledání nových obchodních možností a koordinaci dalšího postupu s naším klíčovým partnerem v oblasti retailu – společností CPS.

Nejedná se o první prezentaci ZONER software v Rusku, minulý rok jsme se účastnili druhé nejdůležitější fotoakce regionu – Saint Petersburg Photofair.

CONSUMER ELECTRONICS & PHOTO EXPO-2012 není prvním veletrhem, kterého se v Rusku účastníme. Na fotce vidíte prezentaci z prestižního veletrhu Saint Petersburg Photofair.jpg

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorJiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *