ZONER software na veletrhu PMA@CES v Las Vegas

Poslední verze je převratná technologickými novinkami, například jako první fotomanažer na světě využívá při úpravě fotografií technologie CUDA a OpenCL. Těchto technologií výpočtů na grafickém jádru počítače využívaly doposud pouze moderní počítačové hry. Celkově však chceme ukázat hlavní výhody používání Zoner Photo Studia potenciálním americkým uživatelům.“ říká o české účasti na prestižním veletrhu Pavel Minář, technický ředitel společnosti ZONER software.

Veletrh se bude konat od 10. do 13. ledna 2012 a je očekávaná účast přes 170 tisíc lidí. Kromě propagace programu Zoner Photo Studio 14 a webové galerie Zonerama potenciálním zákazníkům je veletrh PMA@CES také mimořádnou příležitostí k setkání s obchodními partnery a navázání nové spolupráce.

Poslední aktualizace 7. ledna 2012

Již jsi hlasoval(a)!
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Michal Prouza

Michal Prouza pracuje v ZONER software od r. 2010. V létě 2011 vyměnil kompakt za digitální zrcadlovku a od té chvíle se tak seznamuje s pro něj dosud neprozkoumanou fototechnikou. Fotí všude tam, kde cítí příležitost získat nové zkušenosti a prohloubit ty stávající.

Číst všechny články.

Komentáře