VIDEO: Fotodárky v modulu TISK

00:05:28

Modul Tisk je skvělý nástroj, kterým vyřešíte dárky pro své blízké, nebo vybavení domova vlastními fotografiemi v podobě fotoobrazů. Své zážitky si můžete pravidelně připomínat rodinným kalendářem nebo třeba magnetkou na lednici. To vše z pohodlí domova.

Editor fotek,
který nezná hranic
Stáhněte

Modul s fialovým podbarvením najdete v pravé horní části programu jako čtvrtý z pěti modulů. Nabízí celkem sedm základních funkcí:

  1. Fotokniha, 
  2. Kalendář, 
  3. Fotoobraz, 
  4. Koláž, 
  5. Tisk fotek, 
  6. Magnetky
  7. Indexové tisky.

Vytvořené produkty, například kalendář či fotoknihu si můžete okamžitě objednat a nechat doručit prostřednictvím Zoner Photo Studia X.

Pusťte si naše video a seznamte se s funkcemi modulu Tisk! A nezapomeňte odebírat náš YouTube kanál, abyste všechny naše videonávody zhlédli vždy včas!

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorEva Krušoftová

Jako šéfredaktor magazínu Milujeme fotografii pro vás připravuji články ze světa fotografie, postupy pro úpravy fotek i novinky z vývoje editoru Zoner Photo Studia. Čerstvě po dokončení školy jsem vedla fotokroužky pro děti a dospělé a fascinoval mě starý proces tvorby fotografie. Někdy něco málo napíšu a občas něco fotím, ale aktuálně mě nejvíce baví tvořit pro vás obsah magazínu.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *