Rozhýbejte své snímky aneb jak vytvořit video z fotek

V Zoner Photo Studiu snadno vytvoříte video z fotek ve vysokém rozlišení, ke kterému přidáte hudbu nebo mluvený komentář. Prezentace vašich snímků tak bude daleko působivější.

1) Vyberte fotky

Najděte složku, ve které máte nachystány snímky pro video. Poté se přepněte do modulu Vytvořit a klikněte na volbu Video.

výběr videa ve Vytvořit

2) Přidejte fotky

V prostředí tvorby Videa vidíte v dolní části filmový pás s fotkami ve vybrané složce, nad ním vidíte časovou osu nového videa. Zatím na ní nic není. To ale rychle změníte přetažením vybraných fotek na časovou osu. Pokud chcete vybrat více fotek, přidržte při vybírání myší tlačítko Ctrl. Pokud chcete některý ze snímků z videa smazat, zmáčkněte klávesu Delete.

Přidání obrázků do videa

3) Upravte parametry videa a přidejte hudbu

Dále můžete upravit rozlišení videa (1), přidat doprovodnou hudbu (2) nebo upravit efekty přechodů mezi snímky a pohyb fotek během promítání (3).

Tlačítkem pod náhledem videa si přehrajte výsledek. A pokud jste spokojení, vaše video uložte (4).

Nastavení videa

Vytvoření videa z fotek v Zoner Photo Studiu je velmi jednoduchá a praktická funkce, která dodá vaší prezentaci šťávu. Za pár minut si díky ní vytvoříte video s hudbou, případně mluveným komentářem k prezentaci nebo publikování na internetu.

Vytáhněte ze svých fotek to nejlepší, stáhněte si Zoner Photo Studio X hned teď a vyzkoušejte jej zcela zdarma!

Poslední aktualizace 23. dubna 2017

3 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Redakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Číst všechny články.

Komentáře