TOP 10 fotek našich čtenářů – téma: Tajemná podzimní mlha

TOP 10 fotek našich čtenářů - téma: Tajemná podzimní mlha

V magazínu Milujeme fotografii pravidelně najdete inspirativní články s nejrůznějšími tématy ze světa fotografie. To, jak se vám daří převést teorii do praxe nás velmi zajímá. V naší třetí výzvě jsme vybrali téma: Tajemná podzimní mlha.  

Téma této výzvy vás skutečně oslovilo. Tolik úchvatných snímků jsme skutečně nečekali. Těší nás, kolik z vás jsme naší výzvou oslovili a motivovali k tomu, poslat nám své fotografie. Všem našim čtenářům, kteří nám zaslali své fotky, děkujeme. Všechny snímky jsme si pečlivě prohlédli a v redakci vybrali 10 nejlepších. 

1. Eva Burgr

TOP 10, Tajemná podzimní mlha
Párkrát jsem šla do lesa s tím, že nebude žádné divadlo, a najednou, když se objevily sluneční paprsky a ozářily převalující se mlhu, srdce mi poskočilo v hrudi a já mohla jen žasnout nad krásou přírody. Už dlouhé roky pracuji se Zonerom a jsem s ním velmi spokojná, neustále ho vylepšujete…děkuji.

2. František Kolský

TOP 10, Tajemná podzimní mlha

3. Marta Pančochová

TOP 10, Tajemná podzimní mlha
Podzim byl teprve na začátku, ale tyhle nádherné mlhy byly každé ráno.

4. Lukáš Najman

TOP 10, Tajemná podzimní mlha

5. Petr Kozelek

TOP 10, Tajemná podzimní mlha
Snímek se jmenuje : Františkánský klášter za úsvitu. Vznikl v takovém pochmurném únorovém ránu. V údolí vpravo od kláštera je vodní nádrž, tak to je původ častých mlh. Místo – Kadaň

6. Štěpán Jankovský

TOP 10, Tajemná podzimní mlha
Fotografie byla pořízena na hranici mezi ČR a Rakouskem, za obcí Pohoří na Šumavě, brzy ráno s východem slunce. Hranice mlhy leží přímo na státní hranici. Místo má magickou a tajemnou atmosféru umocněnou znalostí pohnuté historie komunisty vysídlené a zničené obce Buchers (Pohoří). Krajina v Novohradských horách je kouzelná a inspirativní.

7. Rolf Lehrmund (DE)

TOP 10, Tajemná podzimní mlha
 Fotku jsem pořídil loni v září v oblasti Homburg/Saar.

8. Miloš Drla

TOP 10, Tajemná podzimní mlha

9. Tomáš Holeček

TOP 10, Tajemná podzimní mlha
Kousek od Trutnova…

10. Květa Klimešová

TOP 10, Tajemná podzimní mlha
Fotku jsem pořídila při cestě na Velký Kosíř. Jsem fotograf amatér, ale ráda bych se fotografování věnovala, abych se vypracovala někam dál. Miluji svůj koníček.

Nenašli jste svou fotku mezi těmito deseti? Nevadí! Přihlaste se k odběru našeho newsletteru, a sledujte náš magazín i na Instagramu, kde jako první najdete zajímavé tipy a témata ze světa fotografie či další výzvu s novým tématem.  

Bohužel se do TOP 10 nedostane každý, ale protože nám přišlo opravdu hodně velmi povedených fotek, musíme se s vámi formou galerie podělit i o některé další.

Děkujeme za zaslání: Lucie Čečilová, Antonín Havlát, Hana Jankovská, Ivana Brzobohatá, Jindřich Pytel, Jiří Michálek, Kateřina Wernerová, Ladislav Permedla, Lubomír Hojgr, Luboš Myslikovjan, Marek Petrovič, Marian Maštrla, Marta Čížková, Martina Steidlová, Miloš Albrecht, Petr Růžek, Robert Lewis, Vratislav Havlík, Zdislav Jankovský a Zuzana Šprojcarová.

A pokud jste nenašli svou fotografii ani v galerii, nezoufejte a přihlaste se do příští výzvy o TOP 10. Podívejte se také, jak si s tématem Tajemná podzimní mlha poradili naši ambasadoři Honza MusilDaniel Kasal

TOP 10, mlha - Ambasador, Honza Musil
Honza Musil
TOP 10, mlha - Ambasador, Daniel Kasal
Daniel Kasal

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorEva Krušoftová

Jako šéfredaktor magazínu Milujeme fotografii pro vás připravuji články ze světa fotografie, postupy pro úpravy fotek i novinky z vývoje editoru Zoner Photo Studia. Čerstvě po dokončení školy jsem vedla fotokroužky pro děti a dospělé a fascinoval mě starý proces tvorby fotografie. Někdy něco málo napíšu a občas něco fotím, ale aktuálně mě nejvíce baví tvořit pro vás obsah magazínu.

AutorVanda Vyoralová

Jsem editorkou Milujemefotografii.cz a focení se věnuji prakticky od dětství, kdy se mi dostal do rukou první fotoaparát a já fotila květiny na zahradě. Na střední škole jsem se začala skrze fotoaparát zaměřovat na detaily, které mohou být lehce přehlédnutelné. Zlomová pro mě byla maturitní práce z fotografie, která vyobrazovala praskliny v ledu vypadající jako větve stromů. Od té doby se nejvíce zaměřuji na fotografie krajin a hledání právě takových detailů a změn tvarů v přírodě. Mimo fotografie se věnuji kresbě vlastních ilustrací formou tečkování.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *