VIDEO: Průvodce prostředím Zoner Photo Studia X

00:06:56

Zoner Photo Studio X je nejenom šikovný editor fotek, ale také neocenitelný pomocník, který vám pomůže s organizací vašeho fotoarchivu. Navíc v něm najdete i spoustu dalších praktických funkcí, které jsou oblíbené mezi uživateli na celém světě. V tomto videu vás seznámíme s jeho prostředím.

Úplně první věc, kterou uvidíte, když poprvé otevřete Zoner Photo Studio X, je průvodce prvním spuštěním. A pokud patříte mezi většinu lidí, co průvodce vždy přeskočí, je tohle video určeno přesně pro vás. Všechno podstatné si v něm řekneme. Tak pojďme na to!

Nezapomeňte také odebírat náš YouTube kanál, aby vám žádné další video neuniklo.

Ještě nemáte Zoner Photo Studio X? Nevadí, stáhněte si ho na 7 dní zdarma a všechny jeho užitečné funkce si vyzkoušejte.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorDavid Tomeška

Mám vášeň pro fotku, ale zajímám se hlavně o tvorbu videa, které se věnuji již několik let. Fotka a video dokážou v divákovi vzbudit emoce a to je to, co mě na těchto činnostech baví nejvíc. Můžete mě potkat na svatbách, jak zachycuji okamžiky svatebního dne a také pro vás natáčím videa ze světa Zoner Photo Studia.

Komentáře (2)

 1. uvítal bych možnost, když otevřu např. dvě záložky, aby se při znovuotevření otevřely zase tyto dvě. Otevírá se mi vždy jen jedna. Je to vlastnost a nebo jsem na to nepřišel?

  1. Zdravíme Vás, Jiří,
   děkujeme Vám za dotaz. Při spuštění ZPS X se otevírá pouze jedna záložka, jde o vlastnost.
   Přejeme Vám krásné letní fotky a radost z nich
   Eva / Redakce Milujeme fotografii

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *