Pošlete papírovou pohlednici přímo z počítače

Možná jste na začátku loňského léta zaznamenali možnost poslat papírové pohlednice pouze pomocí svého mobilního telefonu. Stačí vám k tomu chytrý telefon, aplikace Zoner Photo Studio pro Android nebo Zoner Postcards, pěkná fotka a připojení k internetu.  Jenže co když chytrý telefon nemáte?

Posílání papírových pohlednic bez nutnosti chodit na poštu se vám líbí a my jsme za to rádi. Abychom tuto možnost přinesli i těm, kteří nemají chytrý telefon nebo fandí jiným operačním systémům, než je Android, vytvořili jsme pro vás pro posílání pohlednic webovou stránku.

Posílejte papírové pohlednice z pohodlí domova pomocí svého webového prohlížeče.jpg

Posílejte papírové pohlednice z pohodlí domova pomocí svého webového prohlížeče.

Poslání pohlednice je jednoduché nejen s pomocí mobilní aplikace, ale také prostřednictvím webové stránky. Náš návod vás provede krok za krokem.

Krok 1: Nahrajte fotku

Poslání pohlednice je jednoduché. Vyberte fotografii, kterou chcete zaslat. Vzhledem k velikosti pohlednic (formát A6) doporučujeme použít snímek o minimálních rozměrech 1749×1239, může ale být samozřejmě i větší.

Použijte vlastní fotografii nebo si vyberte některý z našich vzorů, které obměňujeme podle ročního období a příležitosti.jpg

Použijte vlastní fotografii nebo si vyberte některý z našich vzorů, které obměňujeme podle ročního období a příležitosti.

Krok 2: Úprava fotografie

Vybranou fotografii můžete i v prohlížeči dál upravovat pomocí základních nástrojů, jako je otočení, ořez nebo převod do černobílé. Můžete také dopsat libovolných text.

pohlednice

Pokud je fotografie v nevhodném formátu, webový editor nabídne její ořez. Nebojte se do pohlednice doplnit i text. Na výběr máte z mnoha barev a různých písem a velikostí.

Krok 3: Napište vzkaz a vyplňte adresu

Vypadá vaše pohlednice podle vašich představ? Výborně! Napište pěkný vzkaz a vyplňte adresu. Připomínáme, že pohlednice nemusíte posílat jen do České republiky. Ať už jsou vaši známí v Americe nebo v Asii, pohlednici za vás pošleme i tam.

zprava

Krok 4: Platba nebo další pohlednice?

Po vytvoření první pohlednice máte dvě možnosti – buď přejdete k platbě, nebo si vytvoříte pohlednic více a zaplatíte je všechny až nakonec.

Po kliknutí na tlačítko Uložit a poslat budete přesměrováni na platební bránu PayPal.jpg

Po kliknutí na tlačítko Uložit a poslat budete přesměrováni na platební bránu PayPal.

pohlednice

Všechny vytvořené pohlednice stále vidíte v přehledu. Pokud se vám nějaká přestane líbit, můžete ji vymazat.

Platba pohlednic probíhá přes virtuální peněženku PayPal. Zřízení účtu je zdarma a jedná se o jeden z nejbezpečnějších on-line platebních systémů využívaných po celém světě. Využijete ho i k zaplacení Zoner Photo Studia přes naše webové stránky.

Cena pohlednice zaslané do České republiky je 29 korun, do zahraničí 39 korun.

A máte hotovo!

Po zaplacení pohlednice už přijde pohlednice k nám do Zoneru, kde ji vytiskneme a předáme České poště k odeslání. Po České republice je doba doručení zpravidla 3 dny, do Evropy a USA 1 týden.


[button link=“www.zoner.cz/pohlednice-online/“ size=“large“ text_size=“beta“ newtab=“on“]Chci poslat pohlednici[/button]
 

Přečtěte si podrobněji o posílání pohlednic:

Posílejte papírové pohlednice po celém světě se Zoner Photo Studiem pro Android

Pošlete z webu papírové pohlednice komukoliv na světě

Nehledejte poštovní schránku, pošlete pohled z dovolené pomocí mobilu

Vytvořte si pohlednicovou koláž ze snímků

Poslední aktualizace 4. února 2015

Již jsi hlasoval(a)!
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Aja Voráčková

Aja je nadšený psavec, amatérský fotograf a vášnivý kulinář, což se projevuje i v jejích fotografiích. Fotí jak jídlo samotné, tak nejrůznější kulinářské a gastronomické akce, na nichž má nejraději spokojené a šťastné výrazy zúčastněných jedlíků.

Číst všechny články.

Komentáře