Už jste poslali vánoční přání? Zkuste to přímo ze Zoner Photo Studia

Možná jste už slyšeli o tom, že můžete poslat papírovou pohlednici ze svého mobilu – z Androidu i iPhone. Možná jste to dokonce zkusili. Ale přímo ze Zoner Photo Studia? I to je od verze 18 možné a navíc je teď ideální doba na posílání pohledů, proto jsme tuto funkci v nové aktualizaci programu ještě vylepšili!

Je advent a tudíž ideální doba na to poslat pohlednici svým (pra)rodičům nebo komukoliv, s kým nemůžete letos na Vánoce být. V nové aktualizaci ZPS 18 (sestavení 6) máte na výběr z několika předvolených rozložení, kam můžete umístit až devět vlastních fotografií. S tím se už dá docela vyřádit, tak pojďme posílat:

Podobně jako u použití mobilní aplikace, i postup posílání pohlednice ze ZPS je jednoduchý.

1. Vyberete fotografii

A nebo jich vyberte víc! Proč se omezovat na jeden obrázek, když jich můžete na jednu pohlednici naskládat do předpřipravené mozaiky až devět? Po výběru kliknete na tlačítko se symbolem Sdílet a volba Pohlednice vás pak povede dál.

vanocni-pohlednice-1-vyber

Vyberte 1–9 fotografií a vyberte položku Pohlednice pod tlačítkem Sdílet.

2. Zvolte rámeček nebo rozložení

V případě výběru jedné fotografie ji můžete opatřit rámečkem. Pro více fotografií jsme pak připravili různá rozložení. Mezi jednotlivými poli stačí fotografie přetáhnout tak, jak se vám jejich rozmístění bude líbit. Snímky můžete také otáčet a zvětšovat nebo zmenšovat.

Vybrat si můžete vždy z pěti rozložení.jpg

Vybrat si můžete vždy z pěti rozložení.

3. Napište text a vyplňte adresu.

Text pohlednice i adresu doručení necháme samozřejmě na vás. Jen připomeneme, že posílat můžete nejen do České republiky, ale do celého světa.

vanocni-pohlednice-5-odeslat

U vzkazu si vyberte písmo, které se vám líbí a můžete skoro posílat.

vanocni-pohlednice-4-adresa

Stejný pohled můžete poslat i na více adres najednou.

4. O zbytek se postaráme my

Pak už stačí jen zaplatit přes platební bránu PayPal a data se pošlou k nám do Zoneru, kde pohlednici vytiskneme a doručíme prostřednictvím pošty vašim nejdražším.

Cena pohlednice je 29 Kč při zaslání do České republiky a 39 Kč při zaslání do zahraničí.

Chcete také posílat pohlednice přímo ze svého počítače? Stačí si stáhnout Zoner Photo Studio 18 na 30 dní zdarma a můžete začít posílat.

Poslední aktualizace 3. prosince 2015

35 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Redakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Číst všechny články.

Komentáře