Připravte si vlastní pohlednici s vánočním přáním. Zvládnete to ze svého počítače

Příliš neosobní. Tak vnímá spousta lidí vánoční SMS. I proto pomalu vycházejí z módy. Přednost mají originálnější vánoční přání – třeba papírové vánoční pohlednice vytvořené z vlastních fotek. Podívejte se, jak takový pohled připravit.

Papírovou vánoční pohlednici, kterou vaši přátelé dostanou až do schránky, vytvoříte a pošlete i ze svého počítače. Stačí jen vybrat správnou fotku, přidat vhodný text a adresu a vše dát do správné šablony.

TIP: Nemáte zrovna po ruce Zoner Photo Studio X? Nevadí. Pohlednici snadno pošlete i z našich webových stránek.

Vánoční pohlednice na míru? Z jedné i z více fotek

Ze všeho nejdřív vyberte fotky, které chcete na přání k Vánocům použít. V Zoner Photo Studiu pak otevřete složku s těmito snímky a spusťte modul Vytvořit.

Funkci Pohlednice najdete v modulu Vytvořit.

Když poté zvolíte možnost Pohlednice, dostanete na výběr téměř čtyřicet šablon. Kromě klasického rozložení jedné fotky přes celou stranu mezi nimi najdete i varianty pro více snímků. Stačí jen vybrat takovou, která se vám hodí.

Fotografie pak na požadované místo přetáhnete ze spodního filmového pásu. A snímky v jednotlivých obrazových polích zarovnáte podle potřeby. Je tak jen na vás, jestli bude na pohlednici vidět celý obrázek nebo pouze jeho výřez.

Vyberte rozložení a umístění fotek.

Vánoční pohlednici rozešlete třeba do celého světa

Nyní na pohlednici napište své vánoční přání. Na výběr přitom máte z pěti typů písma. Jednoduše si proto zvolte takové, které se vám líbí nejvíc. A můžete tak přátele ohromit svým krasopisem, jako se to nedávno povedlo mně, když jsem ze ZPS posílal pohled babičce.

Nezapomeňte doplnit také adresu, kam chcete svůj vánoční pohled odeslat. Zadat jich můžete i víc. Záleží jen na tom, kolika lidem chcete popřát. A posílat můžete nejen do České republiky, ale i do celého světa.

Přidejte text jako při psaní papírové pohlednice.

Jakmile máte vše napsané, odešlete přání kliknutím na Objednat. Pohled můžete také uložit do PDF nebo JPG a poslat ho e-mailem nebo zveřejnit na Facebooku.

Přání vytiskneme a rozešleme

Nakonec už stačí jen zaplatit a data se odešlou k nám do Zoneru, kde pohlednici vytiskneme a rozešleme poštou vašim blízkým.

Vyzkoušejte si také přípravu vánočního přání z vlastních fotografií. Stáhněte si Zoner Photo Studio X na 30 dní zdarma a překvapte svou rodinu a přátele originální vánoční pohlednicí.

Upozornění: Aplikaci pro posílání pohlednic z mobilního telefonu dále nenabízíme. Využít můžete vaše Zoner Photo Studio X a naše webové stránky.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorMatěj Liška

Nejraději fotím lidi. Svatby, portréty, maturitní tabla, plesy… Vyhledávám protisvětlo, baví mě různé varianty svícení a používám raději kratší objektivy. Mám rád svůj Nikon, kytaru a kebab. Fotky najdete u mě na webu nebo na Facebooku.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.