Navigační a nástrojová lišta na nové adrese

Navigační a nástrojová lišta na nové adrese

Vylepšili jsme Zoner Photo Studio X tak, aby potřebné nástroje byly ještě blíže a vždy po ruce. S novou navigací se budete snadněji probírat složkami. S ikonami nejčastějších nástrojů dosáhnete na používané funkce i se schovaným bočním panelem. A jako vždy – všechno si můžete přizpůsobit podle svých potřeb.  

Navigační a nástrojová lišta

Brouzdejte pohodlně ve vašich složkách

Pravděpodobně jste zvyklí hledat v Zoner Photo Studiu složky v levém panelu. To je možnost, která i nadále zůstává dostupná, protože zde přehledně zobrazíte i komplikovanou stromovou strukturu

Pro pohodlnější navigaci jsme nad miniatury fotek přidali cestu k souborům a další ovládací prvky do nástrojové lišty, kterou vidíte ve všech modulech. 

Navigační a nástrojová lišta
Po kliknutí na šipku u každého názvu složky zobrazíte její podsložky. 
Vlevo pak najdete změnu řazení souborů a také ikonu, kterou se posunete o úroveň výš.

Důležité nástroje na jednom místě

V pravé straně lišty pak najdete často používané nástroje. I přesto, že některé jsou typické pro Správce a jiné třeba pro Vyvolat, hodí se vlastně kdekoliv. Ať už jde o přejmenování nebo smazání souboru, hromadný filtr, sdílení nebo export… Není třeba se přepínat do jiného modulu, máte je všechny po ruce.

Navigační a nástrojová lišta
Díky tomu, že máte nejdůležitější nástroje na jednom místě, můžete v některých situacích skrýt boční panely. To vám například pomůže v případě, kdy máte menší monitor a chcete vidět pořádně na fotky, nebo i s větším monitorem, chcete-li plochu naplno využít. 

Přizpůsobte si lištu přesně podle vašich požadavků

Nástroje do lišty jsme vybrali tak, aby byly co nejpraktičtější, ale víme, že pracovní postupy našich uživatelů jsou velmi různorodé, takže pokud na lištu kliknete pravým tlačítkem myši a zvolíte Upravit panel nástrojů, dostanete se do okna, kde si pohodlně zvolíte vaše nejpoužívanější funkce. 

Navigační a nástrojová lišta
Kliknutím na nástroj v levé části a tlačítko Přidat vám do nástrojové lišty vloží požadovaný nástroj, Obdobně nástroje odeberete tlačítkem Odstranit.

Čistější zobrazení a pohodlné umístění

Kromě toho, že důležité nástroje teď najdete ve všech modulech a na jednom místě, vám tato lišta taky umožní čistější zobrazení celého programu. 

Stáhněte si Zoner Photo Studio X na 7 dní zdarma a nastavte si nástroje podle vašich představ. 

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorMatěj Liška

Nejraději fotím lidi. Svatby, portréty, maturitní tabla, plesy… Vyhledávám protisvětlo, baví mě různé varianty svícení a používám raději kratší objektivy. Mám rád svůj Nikon, kytaru a kebab. Fotky najdete u mě na webu nebo na Facebooku.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *