Ještě lepší Zoner Photo Studio pro Android

Od vydání Zoner Photo Studia pro Android neuplynuly ani dva měsíce a máme tady pro vás již druhý update této aplikace pro práci s fotografiemi. Naši vývojáři plní své přísliby a přicházejí s velkou dávku nových funkcí, vybraných na základě vaší zpětné vazby.

Vydáním pro nás vývoj aplikace nekončí, právě naopak. Již čtyři dny po představení aplikace jsme vydali první update, který obsahoval mimo jiné češtinu. Původně jsme sice měli v úmyslu vydat aplikaci pouze v anglickém jazyce, přesvědčili jste nás však svým zájmem, že česká verze má smysl. Zoner Photo Studio pro Android tvoříme ve spolupráci s vámi, náš cíl není nic menšího než nejlepší aplikace pro práci s fotografiemi.

K tomu má androidí Zoner Photo Studio dobře nakročeno, práce neustaly a verze z minulého týdne má v sobě funkce po kterých jste volali jako uživatelé nejvíce – Ořez a srovnání horizontu, Změnu velikostiOtočení fotografie. Otočení fotografie lze aplikovat dokonce hromadně.

K původním editačním filtrům přibyla také úprava Zřetelnost, ta u fotografie zvyšuje lokální kontrast – vytáhne celý obraz a lehce snímek doostří. Známá je uživatelům i tzv. Živost, která speciálním způsobem zvyšuje či snižuje sytost snímku a je výborná právě v kombinaci s funkcí Saturace.

K souhrnu původních a nových funkcí připočtěme vylepšené uživatelské rozhraní, větší sepětí se systémem, to, že je aplikace zcela zdarma, a opravdu dynamický vývoj a díváme se na jednu z nejslibnějších fotoaplikací pro Android.

Zoner Photo Studio pro Android lze bezplatně stáhnout z Google Play, k jejímu spuštění potřebujete operační systém Android 4.0 nebo novější.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorJiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *