Jedna fotka, nekonečno možností úprav

Zapojte se i vy do této výzvy. Vybrali jsme jednu fotografii ve formát u RAW, která zaslouží upravit. Ukažte, co umíte. Zvolit můžete jakoukoliv úpravu, která vás napadne, baví vás nebo je pro vás charakteristická. Retuš či barevná korekce? Je to na vás.

Nechceme vám radit. Upravit můžete cokoliv a jakkoliv. Upravujte HDR, srovnejte linie, retušujte, pracujte s barvou nebo přidejte jakékoliv efekty. Jednoduše předveďte své dovednosti v editaci fotek. V redakci magazínu Milujeme fotografii vybereme ty nejzajímavější a zveřejníme je v tomto článku.

Upravené fotky nám posílejte do 26. června 2024 na adresu: magazin@zoner.cz a do předmětu e-mailu napište „Červnová úprava fotky“.

Náhled fotografie v nízkém rozlišení a formátu .png.

Stáhněte si fotku ve formátu RAW, upravte ji a pošlete do výzvy.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorEva Krušoftová

Jako šéfredaktor magazínu Milujeme fotografii pro vás připravuji články ze světa fotografie, postupy pro úpravy fotek i novinky z vývoje editoru Zoner Photo Studia. Čerstvě po dokončení školy jsem vedla fotokroužky pro děti a dospělé a fascinoval mě starý proces tvorby fotografie. Někdy něco málo napíšu a občas něco fotím, ale aktuálně mě nejvíce baví tvořit pro vás obsah magazínu.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *