VIDEO: Jak rozsvítit ve fotce? Pomůže vám kruhový filtr

Vánoce se pomalu blíží a spolu s nimi přichází i ta pravá vánoční atmosféra. Ale proč jí ještě trochu nepomoct? V tomto videu se podíváme na to, jak jednoduše vložit světlo do zhasnuté lampy v zasněžené krajině. A nejde samozřejmě jen o lampu, podobný trik s kruhovým filtrem můžete použít k vytvoření skoro jakéhokoliv zdroje světla. Tak pojďme na to!

VIDEO: Jak rozsvítit ve fotce? Pomůže vám kruhový filtr

 

Všechny úpravy zvládneme v modulu Vyvolat a pracovat budeme s Kruhovým filtrem (R). Důležitá bude také funkce Překrýt barvou, která nám umožní samotné vložení teplejšího barevného odstínu do světla. 

Jestli vás tato úprava zaujala, neváhejte a zhlédněte naše video.

Nezapomeňte také odebírat náš YouTube kanál, aby si k vám každé z našich videí – ať už jsou to minutkové tipy nebo delší návody – snadno našlo svou cestu.

Poslední aktualizace 15. prosince 2020

Již jsi hlasoval(a)!
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: David Tomeška

Mám vášeň pro fotku, ale zajímám se hlavně o tvorbu videa, které se věnuji již několik let. Fotka a video dokážou v divákovi vzbudit emoce a to je to, co mě na těchto činnostech baví nejvíc. Můžete mě potkat na svatbách, jak zachycuji okamžiky svatebního dne a také pro vás natáčím videa ze světa Zoner Photo Studia.

Číst všechny články.

Komentáře