Jak správně pózovat na fotografii – video

Profesionální fotomodelky odlišuje od krásných žen to, jak vypadají na fotkách. Následující video vám ukáže, že být modelkou je povolání a vyžaduje velkou dávku zkušeností. Do tajů modelingového řemesla nás uvede Adéla Eiseltová.

Modeling je řemeslo a setsakramentsky tvrdé. Následující videotutoriál ukazuje, kolik práce stojí za jedinou fotkou na titulní stránku. Adéla Eiseltová z agentury Czechoslovak Models projíždí sadu nejčastější fotomodelingových póz a vy můžete žasnout. Pokud byste se chtěli do tajů pózování dostat hlouběji, v tomto článku jsme doporučili knihu Naučte se fotografovat ženy: 1000 dokonalých póz.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorJiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *