Exkluzivní červencová akce na knihy

Naše vydavatelství Zoner Press má na svých stránkách po celý červenec výjimečnou slevovou akci. Slevy jsou ve výši až 40 % a zahrnují i fotografickou literaturu! Doporučujeme navštívit stránky www.zonerpress.cz a vybrat si čtení na prázdniny, ať už na pláž nebo k dalšímu fotografickému vzdělávání.

Protože si ale vážíme vaší loajality, toho, že čtete pravidelně náš blog, máme pro vás ještě výhodnější nabídku.

Mimořádná akce pro čtenáře blogu Milujemefotografii.czVe spolupráci s vydavatelstvím Zoner Press vám nabízíme exkluzivní cenu na populární Kufr knih – Kompendium pro digitální fotografy. Původní prodejní cena je 1.290 Kč, protože máme ale na skladě poslední kusy tohoto souboru knih pro začínající a středně pokročilé fotografy, najdete jej na eshopu za polovinu.

Protože budeme nejradši, když tato sada (5 publikací, praktická skládačka Tipy do kapsy + DVD výukový tutoriál) zůstane u našich zákazníků, nabízíme vám celý kufr za bezkonkurenčních 400 korun. Stačí, když v objednávkovém formuláři v internetovém obchodě www.zonerpress.cz v nákupním košíku uvedete v kolonce Slevový kód kupon: KUFR-SLEVA.
Cena tohoto kompletu pak bude pouze 400 Kč.

Kupon je platný do 31. 7. 2013 nebo do vyprodání, takže neváhejte a objednávejte.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorJiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *