ZONER se i tento rok setká s fotografy

Dvakrát do roka se pořádá v Praze den plný poutavých přednášek, který nese sympatický název Setkání fotografů. V současnosti se jedná o (do počtu účastníků) největší pravidelnou fotografickou akci v České republice. Tuto sobotu se koná již po osmnácté! A ani tentokrát u toho samozřejmě nemůže ZONER chybět.

Zatímco mnoho jiných fotografických akcí se s velkou pompou objevilo a poté „po anglicku“ zmizelo, Setkání fotografů pořádané FotoInstitutem je na českém trhu stálicí. Od roku 2006 proběhlo již osmnáct akcí a na téměř všech jste se mohli potkat i s námi.

Nejinak tomu bude tuto sobotu. V moderně vybavených prostorech KC Zahrada v Praze na Chodově (mapa zde), bude od 9:00 probíhat bohatý program. Dvě místnosti plné přednášek – od cestopisně fotografických z Himálají (ve 14:00 Andrej Macenauer), Islandu (ve 13:00 Stanislav Daniš) a dalších míst z celého světa po obecné fotografické principu od odborníků (v 10:00 Martin Lukeš: Jak fotografovat při špatném světle; v 17:00 Pavel Bokr: Perfektní kompozice pro lepší fotografie).

Samostatné workshopy má i úprava fotografií. Tam vám nemůžeme než doporučit workshop Zoner Photo Studio: Pokročilé úpravy v ZPS, který povede Pavel Kristián od 13:00.

Zoner Photo Studio bude také součástí Poradny, kde se dozvíte vše, co jste kdy chtěli vědět o práci v ZPS, a nebudete se bát zeptat! Poradnu vede Jan Dobrovodský – lektor FotoInstitutu, který vyučuje již řadu let také Zoner Photo Studio.

A abychom se dostali k tomu nejdůležitějšímu, tak Zoner bude mít na akci vlastní stánek! Kromě ukázek práce se ZPS budou již tradičně nabízeny ty nejzajímavější a nejužitečnější fotografické publikace od nakladatelství Zoner Press. A protože si vážíme vaší účasti a snahy se dále zlepšovat v nejkrásnějším hobby na světě, jsou připraveny akční ceny na všechny knihy.

Kompletní informace včetně programu naleznete na stránkách Setkání fotografů.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorJiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *