Zoner Press v Ostravě

3. ročník Ostravského knižního veletrhu (s mottem Knihy nejen na dovolenou) se bude konat ve druhém patře pavilonu A výstaviště Černá louka v Ostravě od pátku do neděle 8. – 10. března 2013 společně s veletrhy Dovolená a region a Svatba. Zoner Press samozřejmě nebude chybět, do Ostravy veze spoustu skvělých knih, nejen o fotografování. Účastníci si je pak mohou zakoupit za zvýhodněnou cenu.

Součástí veletrhu je i doprovodný program, ve kterém máme také své želízko v ohni. Zoner Press bude totiž v sobotu v prostorách scény Fata Morgana pořádat poradnu pro fotografy. Začátek je ve 14:00 a celý blok nazvaný „Dobrý fotograf může být každý“, s podtitulem Naučte se fotografovat podle knih světových fotografů, vede Pavel Kristián.

Více informací o veletrhu najdete na stránkách hejkal.cz/lkvostrava.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorJiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *