Zoner Photo Studio na festivalu Cestovatelské scuk

Již 18. ročník festivalu Cestovatelské scuk, která pořádá kultovní brněnská cestovní kancelář Kudrna, se uskutečnil ve dnech 17.2. – 19.2., Zoner Photo Studio se stalo partnerem této akce.

Předání cen autorkám nejlepší masky

Festival začal tradičně ve čtvrtek večerním promítáním v Sále Břetislava Bakaly, kde letos vystoupil Dan Pribáň s dobrodružnou expedicí Trans Trabant Afrika o cestě trabanty z Čech do centrální Afriky.

V pátek se promílal ve stejném sále napínavý Bergans Bajkal 2010 o prvním českém přechodu zamrzlého jezera Bajkal v podání cestovatele Pavla Blažka.

Po promítání byl zahájen v prostorách Biskupského gymnázia v Masarykově čtvrti maškarní bál. Autoři nejlepších masek si už teď mohou hrát v programu Zoner Photo Studio.

Sobota byla naplněna maratonem promítání cestopisných přednášek a filmů od 9 hodin ráno do 8 hodin veče. Na vedlejší scéně proběhlo několik hudebních koncertů a 2 fotografické výstavy pro odreagování návštěvníků festivalu.

Došlo také k vyhlášení celoroční fotosoutěže veřejnosti na téma “Jak si kdo ustele, tak si taky lehne“. Ze 185 autorů vyhráli tři nejlepší krabicovou verzi Zoner Photo Studio 13. Gratulujeme!

Poslední aktualizace 3. března 2011

32 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Michal Prouza

Michal Prouza pracuje v ZONER software od r. 2010. V létě 2011 vyměnil kompakt za digitální zrcadlovku a od té chvíle se tak seznamuje s pro něj dosud neprozkoumanou fototechnikou. Fotí všude tam, kde cítí příležitost získat nové zkušenosti a prohloubit ty stávající.

Číst všechny články.

Komentáře