Zoner Photo Studio na festivalu Cestovatelské scuk

Již 18. ročník festivalu Cestovatelské scuk, která pořádá kultovní brněnská cestovní kancelář Kudrna, se uskutečnil ve dnech 17.2. – 19.2., Zoner Photo Studio se stalo partnerem této akce.

Předání cen autorkám nejlepší masky

Festival začal tradičně ve čtvrtek večerním promítáním v Sále Břetislava Bakaly, kde letos vystoupil Dan Pribáň s dobrodružnou expedicí Trans Trabant Afrika o cestě trabanty z Čech do centrální Afriky.

V pátek se promílal ve stejném sále napínavý Bergans Bajkal 2010 o prvním českém přechodu zamrzlého jezera Bajkal v podání cestovatele Pavla Blažka.

Po promítání byl zahájen v prostorách Biskupského gymnázia v Masarykově čtvrti maškarní bál. Autoři nejlepších masek si už teď mohou hrát v programu Zoner Photo Studio.

Sobota byla naplněna maratonem promítání cestopisných přednášek a filmů od 9 hodin ráno do 8 hodin veče. Na vedlejší scéně proběhlo několik hudebních koncertů a 2 fotografické výstavy pro odreagování návštěvníků festivalu.

Došlo také k vyhlášení celoroční fotosoutěže veřejnosti na téma “Jak si kdo ustele, tak si taky lehne“. Ze 185 autorů vyhráli tři nejlepší krabicovou verzi Zoner Photo Studio 13. Gratulujeme!

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorMichal Prouza

Michal Prouza pracuje v ZONER software od r. 2010. V létě 2011 vyměnil kompakt za digitální zrcadlovku a od té chvíle se tak seznamuje s pro něj dosud neprozkoumanou fototechnikou. Fotí všude tam, kde cítí příležitost získat nové zkušenosti a prohloubit ty stávající.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *