ZONER navštívil prodejny Megapixelu a Fotoškody

V minulých týdnech jste mohli v prodejnách fototechniky potkat sympatickou slovensky mluvící černovlásku. Byla jí Diana Janošovová, členka našeho marketingového týmu, zodpovědná právě za „retail kanál“, jak nazýváme spolupráci s partnery zajišťujícími maloobchodní prodej.

Diana během tří týdnů navštívila Brno, Prahu a Ostravu a měla za úkol ukázat jak prodejcům, tak potencionálním zákazníkům, výhody a usnadnění, které s sebou nese používání Zoner Photo Studia.

Velké díky patří prodejcům, kteří vzali naši marketingovou manažerku během chvíle téměř za svou.

Do budoucna budete mít více možností potkat se s členy našeho marketingového týmu osobně, našim cílem je být blíže vám, našim zákazníkům.

Naše prezentace v ostravské pobočce Megapixelu
Na prodejnách Fotoškody bylo tak hezky, že si mnozí nevšimli, že je krabice Zoner Photo Studia naopak.jpg

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorJiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *