VIDEO: Symetrie v Zoner Photo Studiu X

00:06:44
VIDEO: Vylepšení symetrie v ZPS X

Ať už chcete zdůraznit ústřední motiv nebo dosáhnout lepší kompozice,  symetrický záběr vám přijde vhod. Někdy se nepodaří udělat symetrickou fotku přímo na místě, ale v počítači ji snadno opravíte. V tomto videu vám ukážeme, jak na to. Názorně předvedeme práci hned s několika různými nástroji Zoner Photo Studia X, díky kterým dokonalé symetrie snadno docílíte.

Pracovat budeme v modulu Editor a celý postup vám ukážeme na odstranění silniční odbočky, která se do fotky příliš nehodí. Abychom ji z naší fotky odmazali, využijeme tři nástroje. Uvidíte tak, jak v praxi pracovat s vrstvami, maskou a Retušovacím štětcem (J). Výsledkem bude symetrická fotografie.

Chcete se dozvědět víc? Stačí si pustit naše video.

Můžete také odebírat náš YouTube kanál, aby si k vám každý videonávod našel svou cestu co nejdříve.

Stáhněte si Zoner Photo Studio X na 7 dní zdarma a učiňte své fotky symetrickými ještě dnes!

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorDavid Tomeška

Mám vášeň pro fotku, ale zajímám se hlavně o tvorbu videa, které se věnuji již několik let. Fotka a video dokážou v divákovi vzbudit emoce a to je to, co mě na těchto činnostech baví nejvíc. Můžete mě potkat na svatbách, jak zachycuji okamžiky svatebního dne a také pro vás natáčím videa ze světa Zoner Photo Studia.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *