VIDEO: Katalog – Časová osa a Lokace

00:06:15

Katalog v Zoner Photo Studiu X pomáhá s organizací fotek. Jeho funkce Časová osa a Lokace přijdou vhod obzvlášť při hledání starších fotek, které by se jinak ztratily ve změti složek a podsložek. Jak již názvy napovídají, Časová osa filtruje fotky podle data pořízení, zatímco Lokace podle místa pořízení. V tomto videu se na ně podíváme.

Výhodou obou filtrů je, že přehledně zobrazí všechny fotky z vybraných let čí míst, aniž by vytvářely další složky – nedochází tak k duplikaci dat. Jejich používání je navíc velmi snadné, takže organizace fotek nebude problém.

Chcete se snadno orientovat, abyste nemuseli trávit drahocenné minuty hledáním pár let staré fotky? Tak se podívejte na naše video.

Nezapomeňte také odebírat náš YouTube kanál, ať si k vám naše videonávody snadno najdou svou cestu.

Stáhněte si Zoner Photo Studio X na 7 dní zdarma a najděte své zatoulané fotky ještě dnes.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorDavid Tomeška

Mám vášeň pro fotku, ale zajímám se hlavně o tvorbu videa, které se věnuji již několik let. Fotka a video dokážou v divákovi vzbudit emoce a to je to, co mě na těchto činnostech baví nejvíc. Můžete mě potkat na svatbách, jak zachycuji okamžiky svatebního dne a také pro vás natáčím videa ze světa Zoner Photo Studia.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *