VIDEO: K čemu vám poslouží modul Správce

00:08:07

V tomto videu se seznámíte s modulem Správce Zoner Photo Studia X. Správce v sobě skrývá množství funkcí, které vám pomohou například prohlížet, třídit a hodnotit vaše fotky. Díky přednačteným náhledům a možnosti fotky přidávat do Katalogu vám ušetří opravdu velkou spoustu času. A to zdaleka není vše. Pusťte si video a podívejte se, jak svoje fotky efektivně spravovat.

Do modulu Správce se dostanete kliknutím na tlačítko Správce v pravém horním rohu vašeho Zoner Photo Studia X.

S jeho pomocí snadno přetáhnete fotky do počítače, prohlédnete si je, protřídíte nebo třeba přidáte do Katalogu. Můžete v něm také přidávat k fotkám další informace, souřadnice GPS a mnoho dalšího. Podívejte se na video a naučte se spravovat svůj fotoarchiv.

Nezapomeňte také odebírat náš YouTube kanál, aby vám žádné další video neuniklo.

Stáhněte si Zoner Photo Studio X na 7 dní zdarma a udělejte si ve fotkách pořádek ještě dnes.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorDavid Tomeška

Mám vášeň pro fotku, ale zajímám se hlavně o tvorbu videa, které se věnuji již několik let. Fotka a video dokážou v divákovi vzbudit emoce a to je to, co mě na těchto činnostech baví nejvíc. Můžete mě potkat na svatbách, jak zachycuji okamžiky svatebního dne a také pro vás natáčím videa ze světa Zoner Photo Studia.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *