VIDEO: Jak naladit fotku do hnědých odstínů v Zoner Photo Studiu X

00:59:07

Tentokrát se v našem videomanuálu zaměříme na něco, po čem se ptali mnozí z vás – ladění fotografie do odstínů hnědé či zlatavé barvy. Návod je to velmi zevrubný, ukážeme vám praktické použití široké škály funkcí v modulu Vyvolat. Ať už jde o globální úpravy expozice a barev nebo o lokální úpravy pomocí kruhového a přechodového filtru, se vším vás toto video seznámí.

Všechny úpravy jsou nedestruktivní a uděláme je v modulu Vyvolat. Ke každé úpravě vám člen našeho Zoner týmu Josef Halíček poskytne důkladný komentář, abyste věděli, proč se ji rozhodl použít a jak fotku ovlivňuje. Zároveň také uvidíte ověřený postup, v jakém pořadí úpravy dělat.

Chcete se podobné úpravy také naučit? Tak neváhejte a pusťte si náš videonávod! Můžete si také přečíst článek o aplikaci Teal & Orange coloringu, který pracuje s podobnou barevnou paletou.

Nezapomeňte také odebírat náš YouTube kanál, ať na vás nemusí podobné videonávody dlouho čekat.

Nemůžete se dočkat, až si tyto úpravy sami vyzkoušíte? Tak si stáhněte Zoner Photo Studio X na 7 dní zdarma!

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorPepa Halíček

Pepa Halíček od roku 2013 spřádá marketingové plány Zoner Photo Studia. Ve fotografii se zaměřuje na portréty lidí, ale rád experimentuje. Jeho tvorbu najdete na Zoneramě a na osobním webu.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *