VIDEO: Jak na presety v Zoner Photo Studiu X

Kromě základních úprav vám modul Vyvolat v Zoner Photo Studiu X nabízí také takzvané presety. Ty vám ušetří spoustu času, pokud potřebujete upravit větší množství fotek stejným způsobem. Jednoduše si provedené úpravy u jedné fotky uložíte do presetu a pak je použijete na všechny ostatní požadované fotky. Tento postup není vůbec složitý a v tomto videu se dozvíte, jak na to.

 

Presety v modulu Vyvolat najdete v pravém panelu vedle tlačítka pro Automatické vylepšení. Otevírá se před vámi nejen možnost vytvoření nového presetu, ale také celá škála už připravených presetů, které jsou základní výbavou Zoner photo Studia X. Pokud vám to nestačí, můžete si stáhnout další z našich stránek.

Základy práce s presety vás naučí video, které jsme pro vás natočili. Nezapomeňte také odebírat náš YouTube kanál, aby vám žádný další návod neunikl.

Stáhněte si Zoner Photo Studio X na 30 dní zdarma a vyzkoušejte si práci s presety na vlastní kůži.

Poslední aktualizace 18. března 2020

Již jsi hlasoval(a)!
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: David Tomeška

Mám vášeň pro fotku, ale zajímám se hlavně o tvorbu videa, které se věnuji již několik let. Fotka a video dokážou v divákovi vzbudit emoce a to je to, co mě na těchto činnostech baví nejvíc. Můžete mě potkat na svatbách, jak zachycuji okamžiky svatebního dne a také pro vás natáčím videa ze světa Zoner Photo Studia.

Číst všechny články.

Komentáře