VIDEO: Jak do ZPS X importovat presety

00:03:02
VIDEO: Jak do ZPS X importovat presety

Presety jsou v základní výbavě Zoner Photo Studia X, ale pokud vám nestačí ty výchozí, můžete si importovat další. Díky presetům si totiž úpravu fotografií značně zpříjemníte. A jak na to? To vám ukážeme v tomto videu.

Presety si v první řadě stáhněte na oficiálních stránkách Zoner Photo Studia X. Vybírat si můžete z širokého množství tematicky laděných balíčků presetů. 

Poté stačí v programu otevřít modul Vyvolat, kde následně provedete samotný import staženého balíčku presetů. Zajímá vás celý proces? Stačí si pustit naše video!

Nezapomeňte také odebírat náš YouTube kanál, ať se k vám naše četné videonávody dostanou o nejdříve.

Stáhněte si Zoner Photo Studio X na 7 dní zdarma a naimportujte si nějaké z našich presetů!

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorDavid Tomeška

Mám vášeň pro fotku, ale zajímám se hlavně o tvorbu videa, které se věnuji již několik let. Fotka a video dokážou v divákovi vzbudit emoce a to je to, co mě na těchto činnostech baví nejvíc. Můžete mě potkat na svatbách, jak zachycuji okamžiky svatebního dne a také pro vás natáčím videa ze světa Zoner Photo Studia.

Komentáře (4)

 1. Dobrý den , po instalaci mé stávající licence do počítače, se mi nedaří stáhnout presety. Vše se tváří že v pořádku, ale nové presety se mi nezobrazují.
  Kde dělám chybu ?
  Díky

  1. Zdravíme Vás, Miluše,
   děkujeme za Váš dotaz. Předali jsme ho naší podpoře, která Vás jistě kontaktovala. Komunikace v tomto prostředí by byla náročná:-)
   Přejeme Vám mnoho krásný snímků a doufáme že se Vám presety líbily:-)
   Eva | Redakce milujemefotografii.cz

 2. Bylo by dobré, kdyby se presety daly při používání ve Vyvolat daly kombinovat navzájem. Tudíž použiji jeden preset a chci jej skombinovat ještě s několika dalšími, abych dosáhl cílové podoby fotky stejně jako u filtrů v Editoru.
  Je to možné udělat?
  Děkuji

  1. Zdravím vás, Roberte,
   díky za komentář. Těší mě váš zájem o skvělé funkce Zoner Photo Studia. Nemůžu nic prozrazovat, ale třeba vám uděláme radost novými funkcemi připravované podzimní aktualizace.
   Mějte se fajn a hlavně kombinujte s mírou.
   Eva | Redakce Milujemefotografii.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *