VIDEO: Jak funguje katalog?

00:02:48

V životě každého fotografa nastane moment, kdy se orientace ve fotografiích zkomplikuje jejich nesmírným množstvím. Zoner Photo Studio X naštěstí nabízí funkci katalogu, který vám značně zpříjemní a urychlí práci. Díky využití metadat můžete pomocí katalogu snadno dohledat fotografie podle data focení, lokace nebo vlastních klíčových slov. A právě o těchto možnostech jsme pro vás připravili video!

Katalog můžete najít v levé horní části programu. Kromě pokročilého vyhledávání fotografií bude katalog také „přednačítat“ složky, které jste do něj přidali – výsledkem je pak rychlejší načítání fotografií z těchto složek.

Zajímá vás zjednodušení hledání fotografií, které katalog umožňuje? Podívejte se na naše video.

Nezapomeňte také odebírat náš YouTube kanál, ať máte naše četné videomanuály okamžitě k dispozici!

Stáhněte si Zoner Photo Studio X na 7 dní zdarma a zaneste do své fotografické historie pořádek!

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorDavid Tomeška

Mám vášeň pro fotku, ale zajímám se hlavně o tvorbu videa, které se věnuji již několik let. Fotka a video dokážou v divákovi vzbudit emoce a to je to, co mě na těchto činnostech baví nejvíc. Můžete mě potkat na svatbách, jak zachycuji okamžiky svatebního dne a také pro vás natáčím videa ze světa Zoner Photo Studia.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *