Veletrh FOTOEXPO hledá fotografické talenty roku 2015

V plném proudu jsou přípravy na třetí ročník podzimního veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO 2015. Už teď se můžete těšit na novinky z oblasti fotografie, tisku nebo příslušenství, naplánovany jsou také workshopy, besedy a semináře. Vystavovatelé přivezou to nejlepší ze svého portfolia, pořadatelé slibují exkluzivní společnost velkých jmen fotografického světa. Chybět nebude ani Zoner Photo Studio, na podzim snad zase už novém kabátě, a knihy nakladatelství Zoner Press.

headr fototalent1maly

I v letošním roce je součástí programu velká fotografická soutěž FOTOTALENT 2015. Svůj fotografický um můžete ukázat hned ve třech tematických kategoriích – V ulicích, Láska a Adrenalin. Základní kolo soutěže probíhá od 1. června 2015 do 31. srpna 2015. Soutěžní fotografie je třeba zaslat nejpozději do 31. srpna do 24:00. Detailní harmonogram a podmínky soutěže najdete na webových stránkách festivalu.

headr fototalent2maly

headr fototalent3maly

Veletrh a festival FOTOEXPO 2015 vypukne v sobotu 17. října 2015 v Národním domě na Vinohradech v Praze. Je určen jak profesionálům a odborníkům, tak široké veřejnosti se zájmem o fotografii.

Poslední aktualizace 1. července 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích. Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře